Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sb

    veterán

    válasz Tikakukac #22 üzenetére

    Nem ment át ez sem, de akkor kifejtem:
    Nem tudom megnézni. Én user vagyok nem szervizes.
    Nekem megoldást kéne gyártani, nem problémát, azaz:
    1. Vegyek új, 10. dokkolót a 10. géphez.
    2. Ne vegyek új dokkolót, mert a gyártó megoldotta, hogy kompatibilis legyen. Épp csak az asztalról lóg le az egész, a noti alá/mellé/föle kell még spacer is. Esetleg imát se árt mondani, hogy megfelelő legyen a használati környezet.
    3. Nézzem meg és filozolfáljak még rajta, hogy miért nincs 3. megoldás ami nekem jó lenne.

    Nekem úgy tűnik van rajtuk hely rendesen lyukaknak.
    A vékonyabbakon nincs. Lannak biztos ami magas csati.
    Ez sem ment át, pedig itt épp arra próbáltam célozni, hogy én sem agyatlan divatmajom vagyok. Azok már 10 éve nem használnak lan-t. Én is praktikus, célorientált, "szakmai user" vagyok némi kényelmi igénnyel. De még ennek sem tudnak megfelelni. HIába akrom itt pl. a fordítottját: tehát (type-c-be integrált) lan csatit akarok akkor is ha nem fér rá.
    Meg igazából a több monitor téma is ugyanez... és az SE fér rá. Kényelmesen biztos nem. (oké DP daisy chain biztos megoldaná :D)

    Abba meg végképp ne menjünk bele, hogy miért nem tudok 3mm-rel vastagabb notit választani. Az egy másik téma, de szerintem ott is gombhoz a kabátot lenne, ha egy komplett noti belefér a vékonyabb kivitelbe, de egy sok10 éves csati miatt kiszélesítjük. Az már nem a "ráfér csak szemetek" kategória lenne. Meg eljuthatunk a dokkolt telefonokig. A világ felének az is elég ma dokkolt pc-ként. Mind nem lehet hülye.
    Na arra végképp nem fér rá minden.

    Szumma: Legyen rajta hol ráfér de jussunk már előbbre is azzal ami nem fér rá/lehetne vékonyabb/egyszerűbb, stb...
    A megoldás valódi jóságát, hasznát nézzük, ne azt, hogy "mostezvan". Ez is biztos előny, de elég karcsú.

Új hozzászólás Aktív témák