Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LonGleY

    veterán

    válasz arn #300 üzenetére

    Nem árt szem előtt tartani, hogy most egy tetemesebb lépést lehet végre a grafika terén is tenni, amihez elengedhetetlen a jobb sw. A fejlettséggel ugyanúgy versenyhelyzet van, és hw sem kevésbé kell majd ezek alá, de végre jobb (grafikai) minőségű játékokhoz juthatunk. Ha megnézed a mostani konzolátiratokat, mind szakadék egytől egyig (és most a játékmenetet nem is keverném ide).

    [ Szerkesztve ]

  • Dtomka

    veterán

    válasz arn #300 üzenetére

    (Ha 5 percen belül válaszolsz akkor azt 1 hsz -ban is megteheted...szerkesztés gombra kattintva.)

    Persze, engem nem zavar...

    Régebben, mindig frissítettem a directx -et, mert gondoltam, hogy azzal csak jobb lehet, de aztán észrevettem, hogy már régóta nincs is frissítve...Remélem, hogy a Mantle tényleg változást fog hozni, mind grafikailag, mind teljesítmény szempontjából.

    [ Szerkesztve ]

  • Anaren91

    senior tag

    válasz arn #300 üzenetére

    Kb ugyan azért amiért most valaki nem elégszik meg pl egy 7870 teljesítményével... Nekem bőven elég mindenre amire kell szépen elmegy rajta minden mégis aki megteheti vesz 2 gtx 780 at vagy 290x et plusz fps ekeért vagy bencsmark mutagatásért.... attól még hogy olcsóbb cuccon is el fog menni élvezhetőbben a játék mint most ugyan úgy lesznek olyanok akiknek ez a hobbija és erre költi a pénzét... Ez csak az én véleményem de szóljatok ha rosszul gondolom.

    MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

  • BiP

    nagyúr

    válasz arn #300 üzenetére

    "no de miert vegyen vki csucskartyat, ha egy bagoba kerulo hwen ugyanugy fut minden? "
    Eddig sem volt szükség csúcskártyára. Egy 50-60ezres kártyán is bőven f*szán megy minden FullHD-ben. Mégis veszik az erősebb kártyákat.
    Ha Mantle mellett gyorsabb lesz, az ilyen kártyákat vásárlókat semmiben sem fogja befolyásolni, ugyanúgy a csúcsot akarják megvenni.

    ez csak egy eszkoz a nagyobb hweladasokhoz.
    Így van. Aki AMD-t vett volna, annak nem oszt-nem szoroz, mert minden GCN-es AMD-s cucc gyorsul tőle. A lényeg az, hogy aki eddig másban gondolkodott, az vegyen AMD APU-t vagy akár olcsó/közép AMD kártyát, a lényeg, hogy AMD-t vegyen. Azonos áron Mantle-lel sokkal gyorsabb lesz, mint máson.

    (#306) Anaren91: +1

    (#293) Prof:
    - A Guiness rekorder GTA5 peldaul nem jon nextgen konzolra es hulyerekerestek magukat vele egy 8 eves hardveru konzolon. Se Mantle, se FullHD, se szupereloremutato architektura.
    - Uzletileg a regi sok eves/bejaratott/ bizonyitott technologiara epulo iparosmunka eri meg a cegeknek es nem a legujabb/legkorszerubb technologiak/hardverek hajszolasa.

    Mindkettő igaz, de nem ok-okozat. A GTA5 minden, csak nem iparosmunka. Igaz, hogy kiismert technológiára építettek, és egy újgenerációs konzolon még jobban nézhetett volna ki, de a mostani konzolokból mindent kifacsartak vele. És így is rohadt jól néz ki, fejlődött a 4-eshez képest.
    És igazából ami miatt hülyére keresték magukat az az, hogy jó a játék. Ez élő bizonyíték arra, hogy a grafika valóban másodlagos, a jó és összetett játékmenet többet ér.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák