Hirdetés

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

  • Mindent megtudtunk az új Nokia 3210-ről

    ma Részletes képek, specifikációk és euróban megadott ár is van a legendás modell újraélesztett verziójához.

  • Lunar Lander Beyond teszt

    gp Nagyon sok évtizeddel az eredeti Lunar Lander megjelenése óta ismét ezen a címen jelent meg Atari logóval egy játék. Vajon mennyit javult a játékdesign a hetvenes évek óta?

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tazsam01

    tag

    válasz Hobbbyt #82 üzenetére

    Hogy mi? 12 éve építőiparban vagyok, nem pici projektekhez volt közöm de most kíváncsivá tettél. Rég nem foglalkoztam családi házzal de miért lenne bukfenc a hőtároló kapacitás hőszigetelés esetén?

    Ha így lenne ahogy mondod akkor tök jó lenne könnyűszerkezetes épületben élni, miközben megvannak a saját maga kompromisszumai. A gond az, hogy ha nincs a szigetelésen belül semmi akkor 5 perc szellőztetés ha odaégetted a szalonnát és már ott is van a 10 fok a lakásban télen. Persze fel is fogod fűteni hamar, de a puffer mindig jó mert kiegyenlít, ez a dolga.

    Azért jobb ha tudod, hogy feltenni 15 cm EPS-t alig drágább mint feltenni 10 cm EPS-t, ugyanannyi munka, ugyanannyi állvány, ugyanannyi üvegszövet, színezés stb. Csak maga az EPS amiből másfélszer annyi kell, aki csak 10 cm-t tesz fel ilyen körülmények között, hogy nehogy túllőjön arra azt mondjuk, hogy nem normális :)

    Ez a baj azzal ha olyan beszél aki csak tanulta de sosem csinálta. No offense de marhaságokat beszélsz, ne terjeszd.

Új hozzászólás Aktív témák