Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HaZse

    őstag

    válasz callmeakos #44 üzenetére

    Bocsi, de ezen a szomszéd dolgon jót nevettem. Ha átmegy a gyerek a szomszédhoz, akkor a kétszülő számot cserél és a szülőt hívja fel a másik szülő. Ehhez nem tudom, hogy miért kell a gyereknél telefon. Sőt nem csak én vagyok ilyen, hanem a körülöttünk lévő családok is.

    Mert majd adsz egy telefont egy óvodásnak, aki meg szépen majd nyomkodja a telefont és felhív mindenkit. El van korcsosulva a világ. De főleg az a nagy nyugat. No meg egy kisebb gyerektől könnyebb elvenni egy értéktárgyat, mint egy idősebbtől. Sőt még egy ilyen kicsi gyerek még nagyon befolyásolható. És sokmindent el is hisz.

    Nem vagyunk egyformát. Mindenki úgy neveli a gyerekét, ahogy ő látja.

    Attól még nem lesz elmaradott a fiam, mert nem adok neki egy telefont. Majd ha érett rá és fel tudja fogni az értékét egy eszköznek és annak, hogy mivel jár egy telefon birtoklása és használata.

    De van az ismerettségi körben egy 16 éves leányzó, aki képes egy hónap alatt több ezres számlát generálni.

    Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

Új hozzászólás Aktív témák