Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • spidersoft

    senior tag

    Most írta a Nemzetközi Posta Kicserélő Központ Bp, Liszt Ferenc Repülőtér, hogy márpedig vámköteles cuccot rendeltem, azonnal, de legeslegkésőbb 5 napon belül küldjek nekik emilt, hogy mit vettem, meghogy mennyi vót. Szerencsére a nyomkövetési számból rájöttem, hogy miről van szó: az Aliexpressről rendelt infra hőmérő... feltételezem szemet szúrt nekik a pisztoly-alak :((( 12.04 USD volt az ára, gondolom a kis kínai rásercentett vagy száz dollárt a borítékra (semmi árat jelző infót nem küldtek). Ezt csak azért írom, mert a napokban volt épp probléma, hogy ha valami €22 alatt van, arra van-e vám... jelentem: van, ha épp úgy sejdíti a sasszemű vámtiszt. Megküldöm nekik a shotokat, hogy hogyé fizettem érte, illetve a kitöltött papírjukat (emailben kérték...), aztán ha válaszolnak/megkapom a terméket, akkor a dolog további folyományát majd még leközlöm: akartak-e levenni pénzről, vagy bármi efféle. Nyilván egy kb. 3400Ft-os termékre nemigen van kedvem ráfizetni +2000Ft-ot (meg esetleg +918Ft ÁFÁ-t), pláne ha hivatalosan nem is kéne :D

Új hozzászólás Aktív témák