Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nirvatti

    tag

    Kínai csomagvisszaküldésben kérem szépen a segítségeteket. :R
    A miérteket hagyjuk, röviden: nem terveztem hogy hibás lesz, tudom hogy itthon is van ennyiért, stb.

    Egy forró levegős sütőt kellene visszaküldeni, ami ~8kg. Jól látom a posta oldalán, hogy kb 32-34 ezer Ft-ba kerülne a mutatvány a 28ezres eszközre? :Y

    Banggood rendelés, tehát PayPal-lal fizettem, ahol még ha jól tudom vissza is igényelhetem a küldés díját. BG saját reklamációs felületén ezt az üzenetet kaptam:
    For this order 9xxxyyzz would you mind sending back the product for a full refund USD83.6900? Would you like to consider this solution?
    Would you like to return the item back for a refund ? We need not you to be responsible for the shippping fee for return. We will refund you all the moeny including the shipping fee when you send it out. So Please tell us the cheapest shipping method form your local to ATTN:EWORLDHOME LIMITED ADD: Dongguan Chuanjing electric machinery factory, No.20 Qinglong Road, Huangjiang Town, Dongguan City, Guangdong Province,China 523750 Mobile:15914368548 Note: do not ship it out without our permission.

    Oké, hogy nem postázom a jóváhagyásuk nélkül.. Én ezt a költséget tuti nem fogadnám el a helyükben... Van valami olcsóbb alternatíva?

Új hozzászólás Aktív témák