Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kuter

    senior tag

    válasz keccsa #1050 üzenetére

    Üdv Mindenkinek.

    Remélem nem az van hogy az első pár száz darab tab minőségi alkatrézekből van össze rakva amíg bevezetik a piacra. Aztán meg utána amikor már elterjedt akkor már szarnak rá.Kinaiak is csinálnak ilyet.Meg érdekes az is hogy itt a forumtárs is írja hogy neki mid-970 a firmware a tabletjén ami zsír új akkor mégsem concorde? Akkor hogy is van ez mert a mid 970 az egy létező tablet.Vagy ez egy álcázott Mid-970 tab ami concorde ruhába bujt,vagy lehet hogy ez egy concorde ami Mid-970-es akkar lenni.És a másik hogy érdekes módon az első hozzászolásoknál dicsérik és ahogy múlik az idő úgy szidják.Hova tüntek azok az emberek akiknek tökéletes a tab?És miért lesznek többen akiknek valami nem jó?"Valami bűzlik Dániában"Én csak merem remélni hogy nem a concordosok szorakáznak velűnk hanem a kinaiak.A tablet attól fügetlenül tetszik nekem ,igaz még nincs de párnap múlva lesz és igérem egy ki...b...t részletes tesztet fogok csinálni és felteszem a youtubre.Ez csak egy kis gondolat menet volt a részemről.

    Üdv: Kuter

    Mindhalálig Nvidia! mondta egy microelectronic engineer , vagy lehet hogy én?

Új hozzászólás Aktív témák