Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kashim

    őstag

    Szép maga a monitor, nekem nagyon tetszik, főleg a vékony káva. Élőben baromi sokat tud dobni az összeképen, ha valahol bekapcsolva áll a masina. De... Hogy az LG nem képes már leszokni erről a TV-knél megszokott hátlappal párhuzamos aljzat megoldásról, PC monitoroknál, az teljesen érthetetlen számomra. Rajt a vesa foglalat, de mégis hogy rakja fel az ember ezt normálisan a falra, mikor a bumszli csatlakozó legalább 8-10 centit kiáll a kábel fordulóval együtt? Nonszensz. A Dell monitoromat frankót fel tudtam szerelni, azoknak lefelé áll a csatlakozója és még úgy is be tudom dugni hogy a falon van, mert van annyi hely, hogy odaférjek. Ezeket az LG-ket meg még fallal szembeni asztalon is nehéz elhelyezni, mert hiába vékony a monitor, akkora helyet foglal emiatt a kiálló kábelkupac miatt, hogy totál lerontja az összképet. Inkább csinálják picit vastagabbra, de oldják meg a kábelezését normálisan. Tudom vannak L alakú csatlakozók, legalábbis HDMI-ből biztos, de az a vicc, hogy még a gyári tápdugót sem képesek L alakúra megcsinálni, hanem sima egyenes bumm bele csatlakozó az egész. Plusz ha az ember több eszközt akar rákötni, vagy nem HDMI-vel hanem épp DVI-vel akarja használni, akkor felejtős az egész.

  • Kashim

    őstag

    válasz dezz #26 üzenetére

    A falra szerelhetőség miatt írtam, egy DVI kábel még bumszlibb mint egy HDMI, főleg ha még adapterezed is.

Új hozzászólás Aktív témák