Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sebestyen01

    őstag

    válasz gusthy #3635 üzenetére

    Igazabol aki dolgozik csak az tud hibazni.... ez eddig oke is, csak az hogy se telefonon nem lehet elerni oket, mailbe meg ennyit irnak hogy ott a garanciafutar vegyem igenybe majd ha visszaerkezett a termek utannaneznek mi is tortenhetett ez felbasz.... egyertelmu mi tortent szerintem, nem kellene tulkapni... egyszeruen lekuldeni az en cuccomat a futarral, sztornizva meg ezt visszavinne es kalap kabat, de hat ez így tul egyszeru, mert miert is szopassuk a delikvenst.... :U na most ha ez egy konfignal jon elo hogy ez meg az nem az ami a szamlan van, hat nem tudom valakire raboritanam az asztalt, mert tudod elhiszem hogy unnepek elott vagyunk, hajtas van, de tudtommal nem fogyatekos emberek vannak ott, ha nem normalis képzettseggel rendelkezok, akik ezt a feladatot el tudjak latni, most meg voltakeppen en jarhatok utanna olyan ember hibajanak aki nem tud olvasni....!ez szamomra nem fasza! :o
    plusz en most fizettem a tokert, nem majd ki tudja mikor.... holott ki tudja mikor hasznalhatom, ergo ha nem is vag foldhoz, akkor is befektettem az iponba most 3.5k-t a vakok javara ha ugy tetszik... :U elallni meg nem lehet a vasarlastol mert a folia meg jo :(, es nyilvan azt hasznalom is. na mind1

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák