Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ricardo

    félisten

    válasz hcl #263 üzenetére

    Attól még, hogy azoknak való akik amúgy sem használják szinte semmire, nem lesz jó vétel.

    Én a kezdetektől ezt próbálom mondani. Nem a kütyü létezése maga , hanem az ár érték aránya vicces.
    Ha szinte nem használod semmire Minek bele ekkora erő? Tudom az időtállóság. De amire például a fórumtárs használja arra elég élenne a meglévő hetese is egy új akkuval. Pont nem is olyan rég magyaráztáto el nekem, hogy az akkucsere jobban megéri.

    Ha meg használod, illetve kihasználod az erejét, és a tudást ami benne van, akkor hirtelen kevés lesz, az akku nap közepén feladja, hirelen kevés lesz a 64 giga.....és sorolhatnám.

    Tehát aki nem használja ki az erejét (elvileg ők a célközönség), nekik felesleges megfizetni a erős procit (másra nem lehet fogni az árát :D ), aki meg kihasználná az erejét annak a többi paraméter kevés.

    Ezen logika mentén tartom magam a véleményemhez hogy ez a készülék kapufa.
    Ettől megvan a maga célközönsége.
    A "nekem nem kell nagyobb akku, és több tárhely, mert úgysem használom semmire, amikhez kellenének. "
    De azért ezen felhasználók jó büszke, hogy a benne lévő processzor leveri az androidos csúcstelefonokat.

Új hozzászólás Aktív témák