Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csƵ

    őstag

    válasz Ricardo #268 üzenetére

    A hetesem sajnos már elég lassúcska az A15-ös tablethez képest. A weblapokat is rendszeresen újratölti. De hát ez egy 7 éves cucc. És még csak nem is az akku és a lassúság a csere elsődleges oka, hanem az, hogy alig hallok már a hangszórókból valamit telefonálás közben. Hónapok óta kihangosítva telefonálok.
    Ez a 3 együtt már rég ad okot a cserére.

  • aujjobba

    addikt

    válasz Ricardo #268 üzenetére

    amire például a fórumtárs használja arra elég élenne a meglévő hetese is egy új akkuval

    Ma még épp elég, de további 5 évre már valószínűleg nem.
    Ezért cserélik le sokan a hetest SE-re, mert az új használható lesz újabb 5 évig.

    [ Szerkesztve ]

  • hcl

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz Ricardo #268 üzenetére

    Igazad van, sokkal jobb vétel egy sokkal jobb képességű, sokkal jobb cucc, sokkal drágábban, arra, hogy ne használd ki :D Tehát az az alapfelállás, hogy aki ilyet vesz, az nem is akar droidot, akkor se, ha az olcsóbb. Olcsóbb Apple meg nincs. Én se vennék ilyen 140-ért, vagy 200-ért, de pár év múlva már simán (törötten, rossz akkuval ofkoz, most néztem hogy a 2020-as SE -ben sima ügy a LCD és akku cseréje).

    "a erős procit (másra nem lehet fogni az árát :D ), "
    De. Apple logo. Más nem indokolja, de amúgy az Apple logo ennyibe kerül. Paff.

    "Ha meg használod, illetve kihasználod az erejét, és a tudást ami benne van, akkor hirtelen kevés lesz, az akku "
    Nem feltétlen. Nekem is néha kell csak valami, ami HW igényesebb - ezeket azért ki lehet mozogni, illetve pl. ha utazok valahova (szoktak lenni ilyenek, hogy el Pestre, haverokkal bandázás, este haza, ilyenkor kell BKK futár, meg néha navigáció) akkor bedobok egy powerbankot. (Bár ez akkor kellett, amikor az SE2016 akkuja már döglődött, tavaly cseréltem, utána simán jó.)

    A célközönséget meg tök nem érdekli, hogy kapufa-e, ha nekik megfelel.

    "De azért ezen felhasználók jó büszke, hogy a benne lévő processzor leveri az androidos csúcstelefonokat."
    Nemtom, nekem kb. mindegy, amíg működik és elég.

    "Ha szinte nem használod semmire Minek bele ekkora erő?"
    Mert ekkorát gondolt bele az Apple. Nem mindegy?

    "De amire például a fórumtárs használja arra elég élenne a meglévő hetese is egy új akkuval. Pont nem is olyan rég magyaráztáto el nekem, hogy az akkucsere jobban megéri."
    Kinek mi köze, hogy miért cseréli? A 7 szerintem még idén lesz supportált, vagy max. jövőre, lehet erre is gondolt. (Én is 7-esben gondolkodtam, mert azokat nemrég 40k körül lehetett kapni, de mivel az SE 2016 kapott még egy évet, lehet valami mást kell keresni - és olyat, ami értelmesen szerelhető + pár év support is lesz.)

    "4 évnél nem nagyon van értelme tovább támogatni egy ilyen jellegű kütyüt sem."
    :D :D :D :D :D Ehhez képest a SE 2016 6-nál tart, az 5s is lehúzott 6 vagy 7 évet... :D
    Nekem droidom lenne, ha legalább 4 év lenne a support, de nincs. Lehet az lesz a következő, ha lesz official Lineage-s telefon emberi áron.

    És azhogy csZ, én sem adok marha sok pénzt valamire, aminek a security supportja 2 év... Ehhez jön, hogy 30-40 ezernél többet nekem nem ér egy telefon, tehát annyiért veszek valamit, aminek értelme is van.

    [ Szerkesztve ]

    Mutogatni való hater díszpinty

Új hozzászólás Aktív témák