Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Totheground

    addikt

    válasz flesli #865 üzenetére

    FM rádió: egyrészt nem hallgatok, ott van a kismillió podcast, és ritkán megyek olyan helyre, ahol nincs rendes lefedettség, akkor meg vagy autón teszem vagy külföldre repülök. Az idő 99%ában, amikor wifin vagy jó lefedettségű helyen vagyok, van iTunes rádió, radium, az egész cloud. vagy épp az fm-en bejövő rádiók online változata.

    NFC: nem csak arra lehet, de általában ez a fő érv. De tényleg érdekel, hogy pár olyan emberen kívül, aki ezért vagy azért nfc taget használ, mihez hiányzik annyira, hogy mindenki reklamál miatta. Szerintem baromi kis része használja ki a felhasználóknak. Akkor meg felelsleges anyagköltség

    BT fileküldés: szerintem SOHA nincs szükség a telefonomon hiretelen egy filera. De még csak nem is tudok életszerű helyzetet elképzelni rá. Ha kell, úgyis gépen kell majd, ami vagy nálam van, akkor meg meg lehet oldani máshogy, vagy nincs, akkor meg nem kell azonnal. Ide is várnék ötleteket.

    Telefon pendriveként: én nem akarok szenvedni a telefonon belső tárhelyével, és a többség szerintem így van ezzel. videó-zeneszállítást már többen leírták, hogy nem a magyar torrentvalóságból kell kiindulni, tehát annak nem kell. Aki a munkahelyén ezzel akar fileokat szállítani, az meg különösen vicces. Normális helyen az ilyenért úgy rúgnak seggbe, hogy írásbeli figyelmeztetésig meg sem állsz. Fotót meg ezer és egy megoldással át lehet pakolni.
    Nem mellesleg pedig van kismillió app, amire akár wifin keresztül is lehet cuccokat küldeni, ha valaki mégis így akarja szállítani a fileokat. Amúgy meg a 32 gigás pendriveom hatod annyi helyet foglal, mint a teló kábele.

    Az Apple többek közt azért nem fogadja el a szabványt, mert egy iPadet három évig kelle tölteni mini/microUSBről. És az Apple meg nem fogja eljátszani, hogy más csatlakozó van az épp forgalmazott tabletjén, mint a telefonján.
    Hogy ez is egy bevételi forrás, az meg termlészetes, és semmi baj nincs is vele. Vagy egy kábel + dock otthon, egy az irodában, egy meg mindig a bőröndben. Nem érhet meglepetés.

    "csak épp egy okostelefon pont attól kéne, hogy okos legyen, hogy mindent megtudod rajta csinálni"
    Ezzel az erővel kérjük wissza az infra fileküldést is.

    [ Szerkesztve ]

    Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

Új hozzászólás Aktív témák