Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 8th

    addikt

    válasz zone #367 üzenetére

    Csupán a kettős mérce nem tetszik. Ausztria konkrétan a nácikhoz hasonlította a magyarokat mert Bicskén leszedték a vonatról az illegálisan és papírok nélkül érkezett embereket. Erre néhány nappal később az osztrákok pontosan ugyanazt csinálják. Felterelték az embereket a vonatra azzal, hogy mehettek németországba és pont nem oda vitték őket. Na akkor? Nyilatkozatok tucatjaiban határolódnak el Magyarországtól és válogatott bírálatokat fogalmaznak meg velünk szemben a határzár miatt miközben mit csinálnak? Németország és Ausztria is visszaállította a határőrizetet. Akkor mi a tökömről beszélünk már megint? Miért mi magyarok vagyunk a szar szemét rasszista népség már megint? Ebből a kettős mércéből van elegem, de nagyon. Amíg németekhez csak napi néhány száz "menekült" érkezett addig az öreglány is borogatta az olajat a tűzre, hogy minden szírt befogadunk blablabla... és Magyarország így meg úgy mert nem engedi útjára őket de tüstént. Aztán amikor megérkeztek egy hétvége alatt egyszerre 20+ ezren hozzájuk leesett neki is, hogy miről pofázik a magyar miniszterelnök hónapok óta. Ha pontról pontra betartjuk az eu vízfejű szabályozását és regisztráljuk őket az a baj mert várniuk kell szegény papírjaikat megsemmisítő nyulambulamoknak, ha viszont nem regisztráljuk őket és továbberesztjük akkor meg az lenne a baj. Tipikus van rajta sapka nincs rajta sapka eset. Németek és csatlósaik döntsék már el végre, hogy mit akarnak és ne minket basztassanak. :U

    "Júj, ezt törölték, akkor a másét miért nem törlik?" És tényleg, miért is nem? A keresztényeket a muszlimokat a melegeket stb mindenkit a legaljasabb és legvisszataszítóbb módon mocskolnak. Emberi tragédiákból csinálnak viccet a legundorítóbb módon. Őket nem törlik ha én raktam volna ki a képeket viccesnek hitt feliratokkal engem szó nélkül törölnének ha valamelyik túlbuzgó indexes vagy 444-es ficsúr belefut a képembe még fel is jelentene. Ha uram bocsáss én a januári csárlihebdós mészárlásból csináltam volna néhány karikatúrát és közzéteszem még aznap éjjel rám rúgja az ajtót a TEK. Ez a kettős mérce. Az meg külön undorító ahogy az indexesek próbálják elbagatellizálni a dolgot: "Olvasónk küldött egy fotót a múlt heti Charlie Hebdo borítójáról, aminek a hátoldalán valóban megjelenik a karikatúra - egy olyan rovatban, amiben a visszautasított, nem felhasznált címlapterveket rakták. Habár tényleg készült rajz a három éves Aylanról, nem ez a címlapja, sőt, ha úgy értelmezzük, a maga módján az újság is eltávolodik tőle." Mi van? Elhatárolódnak? Tényleg? Ők voltak? Ők. Leközölték? Le. Akkor miről beszélünk? Továbbra is tartom, hogy ezekért a firkászokért nem hullatnék egy árva könnycseppet sem. Amellett direktben nem kívánom a halálukat, nem tudom te hol olvastál ilyesmit mert én sehol nem írtam és nem sugalltam ezt. Egy gyermek és a családja tragédiájából soha semmilyen körülmények között nem csinálunk viccet és nem röhögünk rajta teli szájjal. Mert nem és pont. Megint túlléptek a képzeletbeli határt aztán majd boci szemekkel csodálkoznak ha néhány radikális újra spontán szerkesztőségi látogatást tesz és elégtételt vesz mindezért és a korábbi gyalázkodásaikért. Hát ne csodálkozzanak maguknak köszönhetik. Az meg magától értetődik, ha ez bekövetkezik kirakok egy így jártál csárli kommentet a FB oldalukra. Lehet, hogy még egy szmájlival is megtoldom. Úgy gondolom ennyi bele kell, hogy férjen a szólásszabadságba.

    Az meg, hogy mit gondolsz rólam nagyjából annyira érdekel mint az, hogy a szomszéd kölkének a tengerimalaca milyen állagút kakilt ma reggel. Semennyire. ;)

    [ Szerkesztve ]

    "Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

Új hozzászólás Aktív témák