Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    lassan 3 éve e-cigin vagyok... nekem a legnagyobb pozitívum az volt, hogy rövid időn belül éreztem a normál cigi negatív fizikai hatásainak megszűnését... pl amikor sima cigit szívtam, akkor sokkal gyorsabban kifáradtam a fizikai munkától/biciklizéstől... (pár emelet fel-le és torkomban dobogott a szívem) ecigi óta meg olyan, mintha nem is dohányoznék :)

    nem ástam bele komolyabban magam a témába és nem is akartam sokat rá költeni: most épp egy 3200mah-s ego csatlakozós akkum van, rá meg tank+porlasztó, amilyet épp sikerül venni... kellene már valami normálisabb, ami tartós

    ui: sodortam egyébként én is vagy 10 évig a cigit... leginkább piros tilbury dohányból (vagy időnként camel, domingo), mascot vékony filtert és nagyrészt kicsi primus papírt vettem (más márkákból gyakran előfordult, hogy rossz volt a ragasztócsík)

    ui2: ez a wismec miféle? beletolsz 3 2000mah feletti ceruzaakkut és bírja napokig? :) kicsit húzós ára van, de ha csak elemeket kell később benne cserélni, jó befektetés lehet (ja látom, külön írják hozzá a cellákat)

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz tomazin #11 üzenetére

    ja hát én sem szoktam le, csak kevésbé káros formában pusztítom magam :D a nikotin ugyanúgy megvan...

    a mondást én úgy ismerem, hogy nem lehet leszokni a cigiről, max szüneteltetni lehet... (akár évtizedekig) voltak időszakok, amikor nem gyújtottam rá... majdnem 2év volt a rekord... és akkor is 1-2 nap alatt eljutottam napi 1-2 száltól 20-25ig :) soha nem ment nálam ez a "naponta max 1-2 szálat elszívok" dolog

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák