Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #79335424

    törölt tag

    válasz fpeter84 #3376 üzenetére

    Pedig ebből sztem össze tudod hozni. Nézd meg, amit linkeltem és az adott témakörben a többi hsz. -t. Később kértem Tamástól egy screenshotot az intentről úgy, mintha nem a Robotban lenne megadva, hanem egy másik alkalmazás, ugyanilyen "űrlapjába" és a Robotot hívja meg. Hasonlítsd össze Tamás mintáját, a linkedben levő parancssori kapcsolókkal! Pl. -a = action = com.bartat.android.robot.EXECUTE_COMMAND Az "uri" egy elérési út. Ez lehet telefonszám, webcím, fájl, stb. A mime type az adattípust definiálja. Tamás leírásában benne van, hogy melyik sorba (vagyis kapcsolóhoz), milyen adatot kell írnod. Tesztelni telón is tudsz. Robottal is indíthatod a parancsodat, vagy Terminal Emulatorból is.

    Javaslom, hogy telepítsd az xShortcut alkalmazást! Ez egy parancsikon készítő. Ha készítesz vele egy parancsikont és belemész, akkor jól láthatóak benne az egyes alkotóelemek. Ha még tovább szeretnéd boncolgatni a témát, akkor olvass utána az inplicit és explicit intenteknek! Rá fogsz jönni, hogy egyáltalán nem nagy cucc.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák