Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bartatamas

    senior tag

    válasz B@ldrick #3273 üzenetére

    > Szerintem net nélkül nem lehetséges.

    Net nélkül nem működik ez a kifejezés, mivel kapcsolóni próbál a távoli imap szerverhez.

    > Ha rányomok a levelezőkre úgyis bekapcsol a wifi, ilyenkor az unread változó törlődni fog ami leállítaná az ismétlést?

    Az "unread" változó akkor törlődik ha lefut a "Szinkron" parancsod, mivel ott állítod és nincs olvasatlan email.
    Azt nem látom hogy mi az eseménye a "Szinkron" parancsnak, tehát nem tudom hogy mikor fut le.

    Az magában ugyebár nem elég hogy lefusson a szinkron parancs, a levelet is olvasottnak kell jelölni mielőtt az unread változó beállítódna.

    Lehetne azt hogy csinálsz egy parancsot amely törli az unread változót. A Szinkron parancsban amikor azt látod hogy van olvasatlan levél megjeleníthetnél egy értesítést hogy "Olvasatlan levél" és ha arra kattintasz akkor meghívná az "unread" változót törlő parancsot.

    > javax.mail.MessagingException: Host is unresolved: xy.hu

    Ez gondolom arra utal hogy nincs net éppen. Megvárod hogy legyen hálózati kapcsolat a lekérdezés előtt?

    > Most kipróbáltam megint és nem áll le az ismétlő pedig az unread egy szinkron után false lett. Rosszul adom meg a változót és a feltételben hogy hivatkozzak rá? Változó értéke/szöveges/unread? Logikainak kell lennie?

    A változónak logikainak kell lennie. Mit jelent ez? "Változó értéke/szöveges/unread"?
    A "Van olvasatlan e-mail" kifejezés logikait ad vissza.

    Ha elküldöd a parancsokat kipróbálom.

Új hozzászólás Aktív témák