Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • B@ldrick

    aktív tag

    válasz bartatamas #3267 üzenetére

    Szia,

    Köszi a javítást és a magyarázatot, a szinkronizálás-robot /nincs/ kapcsolatot eddig nem értettem.

    Tehát alapból nincs net a telón, ezért óránként bekapcsoltatom a wifit 2 percre szinkronnal, ez alatt kéne ránézni az imap fiókra. Viszont ha talál és a net lekapcsol utána is használható a "Van olvasatlan e-mail" feltétel másik parancsban? Szerintem net nélkül nem lehetséges.
    Ezért beállítottam az unread változót a "Van olvasatlan e-mail"-lel és engedélyezem a hangismétlő parancsot ugyanezzel a feltétellel majd wifi off.
    A hangismétlő parancsban pedig az unread változót figyelve hagynám vagy állítanám meg a parancsot. Ha rányomok a levelezőkre úgyis bekapcsol a wifi, ilyenkor az unread változó törlődni fog ami leállítaná az ismétlést?
    Így csináltam eddig és nem működött, azt a piros error-t kaptam. (javax.mail.MessagingException: Host is unresolved: xy.hu). Most kipróbáltam megint és nem áll le az ismétlő pedig az unread egy szinkron után false lett. Rosszul adom meg a változót és a feltételben hogy hivatkozzak rá? Változó értéke/szöveges/unread?
    Logikainak kell lennie?

    ▌iPhone 12 • Huawei P20 Pro • OnePlus 3 • HTC One ▌Linux Mint • OpenMediaVault • XPEnology ▌

Új hozzászólás Aktív témák