Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Geri Bátyó

    őstag

    válasz UnA #16 üzenetére

    Ez abban az esetben igaz, ha valami olyan változás, ami a személyiségével ellentétes, de ez nem mindig van így.

    Saját példámat tudom mondani. Az ex-feleségem eléggé megnyomorított lelkileg. Az utána következő párom olyan dolgokat kért, ami a normális élethez és a normális viselkedéshez vezetett vissza. Persze ez extrém eset.
    De ennél sokkal egyszerűbb, hogy megkért, magam után ne csak a wc ülőkéjét, hanem a fedelét is hajtsam le. Megtettem. Párszor rám kellett szólnia, mert nekem ez nem volt fontos, de pont ezért odafigyeltem, mert neki viszont igen.

    "Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

  • aggleány

    addikt

    válasz UnA #16 üzenetére

    Tökéletesen egyetértünk. Sikítófrászt kapok, ahányszor egy nőneműtől azt hallom, hogy "Majd én megváltoztatom!" Idiótaság. Tessék szépen olyannal ismerkedni, akit nem igazán kell megváltoztatni. (Pl. ez a vécéülőke dolog nem nagy cucc, ez szerintem gond nélkül megoldható. Vagy ha mondjuk a pasinak nem tetszik a piros tornacipőm, akkor majd nem veszem fel, amikor együtt megyünk valahova.)

    Részemről hajlandó vagyok dolgokon változtatni, ha megéri, de nagy mértékben megváltozni vagy átváltozni már nem.

  • Chaser

    titán

    válasz UnA #204 üzenetére

    Egy kicsivel kevesebb szemetet kellett elviselnie, beleertve minket is ( : de pontositok : az eletkorulmenyek jobbak lettek - nalunk es sok helyen -, ezzel egyutt rengeteg daganatos megbetegedes van - nincsenek adataim arrol, mi volt mondjuk 1900 elott, hirtelen azt se rudom mikor jottek ra h letezik ilyen betegseg, de gyanitom 1900 utan ugrott meg ennek a betegsegnek a szama -, az esoerdo csak fogy, pedig elvileg oxigent lelegzunk, de legalabb a szemet gyarapszik, az autok szama no, a balesetben meghaltak szama pedig nem nulla, nyarak sok embernek egyre elviselhetetlenebbek, lehetne sorolni
    Maganak az egyennek esetenkent tenyleg jobb az eletkorulmenye, amennyiben vmelyik modernkori betegsegbe v balesetbe nem hal bele, de globalisan nem ilyen rozsas a helyzet
    Egyik ismerosomnek pajzsmirigy betegsege van mint kiderult, ez a betegseg a csernobili mese utan nott meg ugrasszeruen, de a lenyeg h minden jobb lett az elmult 100 evben, csak nem mindenkinek
    Gondolom a rengeteg kihalt faj is tudna errol sokat meselni, ha egy faj kihal, lehet olyan lyukat gerjeszt ami szep nagyra no, es elobb-utobb eler minket is sok kis lyukon keresztul
    Egy gyerekvallalasra kozvetlen meg ezek nem veszelyesek, de 10-20-30-40 ev mulva milyen vilagban fog elni az a gyerek, azt senki nem tudja
    Az en szereny velemenyem az, h rosszabbak vagyunk mint a saskak, azok nem tudnak gondolkodni es parancsolni maguknak, mi elvileg tudunk, kar h a gyakorlat mast mond:)

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Narxis

    nagyúr

    válasz UnA #219 üzenetére

    Pedig igaza van, a gyerekvállalás nem szabadna, hogy alanyi jogon járjon. Rengetegen vállalnak felelőtlenül gyereket akik nagy része aztán csak a szegények számát növeli.

    Thanos was right.

  • #90088192

    törölt tag

    válasz UnA #219 üzenetére

    Una :R

    Szerintem sejted te, hogy van kapcsolat, de mivel így rákérdeztél, leírom :DDD

    Aki szeméttel tüzel, ugye annak nincs 100 IQ pontja ebben megegyezhetünk.
    Akkor ez a csoport most X kent fejeződik ki.

    X vállal 2X gyereket, mert ugye ezt mar leírtam a nagy általánosságban a gyerekvállalási kedv fordítottan aranyos az IQ pontok számával(ahogy írtam kivetélek a legnagyobb tiszteletben részesítem)

    Az X által keltet mérgező/üvegház hatasú gazok mennyisége Y.
    Amit a tendencia mutat mar nagyon sok éve, abból a 2X-bol jó ha egy ezrelék fog más utakat bejárni mint az eredeti X, de tételezzük fel, 1.5X fog 1.5Y méreganyagot termelni.
    Ha ez a 1.5X elköltözik a szüleitől akkor mar 2.5X fog 2.5Y produkálni.
    Mi ez ha nem hatás a környezetre amit a kolléga teljesen figyelmen kívül hagyott.
    De ha nem is szeméttel tüzelnek, akkor is kell valamivel, az meg energia, vagy a szén/gaz bánja, vagy az erdő.

    Így köthető össze minden a logikus gondolkodás mentén SZVSZ :R

Új hozzászólás Aktív témák