Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz Runner_fxr #202 üzenetére

    Nem, az első nekem teljesen szimpatikus, az a 150k az egy teljesen elfogadható ár kocabiciklinek. Az meg, hogy ha valaki komolyabban akarja, az pénzbe fog kerülni? Hát kérem, ott már sportról meg hobbiról beszélünk, az egy teljesen más kérdéskör, határ a csillagos ég.

    Szóval de, teljesen értem, és így, hogy itt a 150k-s ajánlat, így már más. Amúgy azért is értem, mert Én meg pl pingpongbuzi vagyok. Na ott is az van, hogy kimondod, hogy egy valamire való ütő minimum 50k, ha tényleg jót akarsz 80-250k (itt már erősen bejön az is, hogy ki tudod-e valóban használni az extrát amit ad, vagy csak a pénzt égeted) és max 2 évet bír aktív játék mellett, de az 1 év reálisabb, teljesen hülyének néznek. Nyilván ha a játék 30cm-el a háló felett megy, tökéletes bármelyik gagyi fos, mondjuk kényelmetlen is lesz, meg darabokra is fog esni 50 játék után... De ha az az 50 játék 10 év alatt történik, és józanul úgyse játszanak, ki nem szarja le? :DDD
    Amúgy ez is egy olyan hobbi, amit sajnos félre kellett tenni. Van otthon asztal, kertben asszonnyal néha játszunk kicsit, de az olyan szinten nem ugyanaz, hogy már nekem is csak egy sima bolti fos 15k-s ütőm van, erre elég ez. Ennél komolyabb szinten játszani errefelé kb lehetetlen. :(

    Amúgy, amnyiszor írtad már le... Mi a franc az a kazettás kerék? Mit tud, amit a sima (csapágyas?) nem? :DDD

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák