Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sh4d0w

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz Isee #6 üzenetére

    Nem kevés hülyeséget hordtál össze...

    Az FSF nem azt fájlalja, hogy OS nélkül nem lehet kapni gépet, hanem azt, hogy szinte kizárólag Windows-szal... ergo a többi hozzáfűznivalód értelmét veszti.

    MSO helyett a gyerekeknek bőven jó az OpenOffice.org, ergo felesleges pénzt kiszórni az ablakon MSO-ra. Hogy mégis ezt oktatják az iskolákban, nyilván a "lobbi" az oka.

    A mai Linuxokról meg azért írsz hülyeségeket, mert nem ismered... csak akkor nem értem, miért nyilvánítasz róluk véleményt. Javaslom, próbálj ki egyet.

    https://www.coreinfinity.tech

  • Neil Watts

    veterán

    válasz Isee #6 üzenetére

    Hu vazz:

    "De amúgy nem értem ezeket az FSF-eseket, szerintem nekik a legjobban az fáj, hogy a Microsoftnak több pénze van, mint nekik, meg hogy kevesebből tudnak csinálni többet" :F

    "Az is baromság hogy nem lehet kapni olyan ÚJ számítógépet, amin nincsen oprendszer, mert annyi hogy elmész és veszel alkatrészenként egy gépet." Itt brand gepre gondolt, mint peldaul FSC, HP, Lenovo, stb!

    "Mellesleg rengeteg noti van, amit szintén oprendszer nélkül lehet megvásárolni Vista támogatottsággal,"

    Almodj kiralylany... :D
    Ilyen nincs!

    "de hát ha vistára van kialakítva a noti, akkor a win7 röhögve elfut rajta."

    Akkor ez meseld mar el a Fujitsu Siemens-nek is, jo? :)

    "Ezenfelül mondjon nekem egy FSF egy olyan ingyenes programot, ami jobb mint a 2007-es Office, bővebb és könnyebben kezelhető. Talán ezért is tanulják a gyerekek azt a suliban."

    Ez a szuklatokoruseg netovabbja!
    Mondok inkabb en Neked egy olyan programot: OpenOffice 3.1.1
    A 2007-es Office konnyebben kezelheto mint az OO.o? Errol nem is tudtam :DDD
    Azert tanuljak ezt a gyerekek a suliban, mert ezt rakjak elejuk, es ugy megy a tanitas, hogy (Office 2003-on bemutatva) "Gizike, kattints a Formazas menu 3. elemere, ott a legordulo menubol kattints ra a 6. lehetosegre" Magyarul: erre ra vannak kenyszeritve!

    "A másik, szerintem a világon az átlag user-ek 90%-a windows-t használ, talán azért, mert könnyebben kiigazodik rajta, mint egy linuxon, vagy bármilyen más ingyenes rendszeren, sokkal egyszerűbben kezelhető...stb, stb."

    Azt mar biztosan elfelejtetted, hogy azt is meg kellett tanulnod hasznalni! :)

    "Szóval az a 7 pont, amit állít az FSF, sok helyen átgondolatlan szerintem."
    Miert! Indokokat szeretnek, nem pedig azt, hogy "Me' megmonta' a Pista!"

    "De a lényeg: csinálhat bármit az FSF, vagy bármelyik más hasonló szervezet vagy alapítvány, tökmindegy, akkor sem fog változni semmi."

    No comment. Komolyan! Made my Day! :D

    Udv. core2

Új hozzászólás Aktív témák