Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Isee

    senior tag

    De amúgy nem értem ezeket az FSF-eseket, szerintem nekik a legjobban az fáj, hogy a Microsoftnak több pénze van, mint nekik, meg hogy kevesebből tudnak csinálni többet. Az is baromság hogy nem lehet kapni olyan ÚJ számítógépet, amin nincsen oprendszer, mert annyi hogy elmész és veszel alkatrészenként egy gépet.
    Mellesleg rengeteg noti van, amit szintén oprendszer nélkül lehet megvásárolni Vista támogatottsággal, de hát ha vistára van kialakítva a noti, akkor a win7 röhögve elfut rajta.
    Ezenfelül mondjon nekem egy FSF egy olyan ingyenes programot, ami jobb mint a 2007-es Office, bővebb és könnyebben kezelhető. Talán ezért is tanulják a gyerekek azt a suliban.
    A másik, szerintem a világon az átlag user-ek 90%-a windows-t használ, talán azért, mert könnyebben kiigazodik rajta, mint egy linuxon, vagy bármilyen más ingyenes rendszeren, sokkal egyszerűbben kezelhető...stb, stb. (Ismétlem, egy átlag felhasználó, nem egy informatikus vagy egy rendszergazda.)
    Szóval az a 7 pont, amit állít az FSF, sok helyen átgondolatlan szerintem.

    De a lényeg: csinálhat bármit az FSF, vagy bármelyik más hasonló szervezet vagy alapítvány, tökmindegy, akkor sem fog változni semmi. Aki eddig Windows-t használt az ezután is azt fog, amíg nem jön valami egyszerűbb és formabontóbb.

    Az, hogy meg a különböző fejlesztéseknek az ára a magasabb gépigény, az meg a korral jár, valamerre fejlődni kell, nem megállni egy adott szinten.

    "...But, before your President decides, please ask him this: What if we leave... and you're wrong?" (Optimus Prime ~ TF2)

Új hozzászólás Aktív témák