Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szacsee

    nagyúr

    Öööö... :U

    Kicsit megkeveredtem, de ha tévednék, vagy rosszul "jött" le javítsatok ki.

    Kijött a hír, hogy "hőbörögnek" a júzerek mert állítólag "hibás" driver miatt van tuning a Geforce 9xxM szériánál. A hsz-ok közt azt olvastam, hogy ugyan régebb óta laposon is van GPU tuning, csak valamiért az NV nem szeretné ha a 900-as szériánál használnák.
    (igaz elég jól sikerült széria és van a tuningban potenciál az olvasottak alapján)
    Ezután jött a hír, hogy a laptopgyártók miatt ismét lesz tuning mert úgy hirdették a laposokat, hogy eleve tuningolható, vagy OC-t kapott a VGA (nem jártam utána).
    Most meg itt a hír, hogy a laposgyártók korlátozhatják a tuningot vBiossal... ez nekem fail.
    Gondolom a gyengébb hűtésű laposok gyártóinak gatyája telt meg szilárd halmazállapotú tartalommal amit miatt a kakirelé rángat erősen. :D

    Egy dolgot nem értek... szedtem szét pár lapost, bár nem ezzel foglalkozom.
    Az amúgy is 90%-ban épp határon teljesítő hűtéssel rendelkező laptopokat ( más helyzetben pl nyáron pl panelban 35°C szobahőnél) ne mondja senki hogy elbír egy olyan OC-t amivel érezhető teljesítmény többletet nyer. Most ne önigazoló VP-k jöjjenek 15°C-on belőtt tuninggal, hogy 3°C-al melegebb a gép, majd nyáron amikor a 80°C-ból 95°C lesz és az OC-val átlépi a 100°C-os határt akkor verje a mellét. ;]

Új hozzászólás Aktív témák