Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Huma

    addikt

    válasz Kanczy #94 üzenetére

    Ebben te ne legyél biztos. :)

    Egy rajongó képes a szívét-lelkét beleadni egy ilyen dologba. Ellenben egy olyan cégnek mint a Bioware csak egy dolog számít. A pénz.
    Ha azon nyernek pl 1 millát, hogy spórolnak a forgatókönyvvel és lecsapják a játék végét, akkor habozás nélkül meg is lépik.
    Persze gondolom az alkotók közül ezt kevesen nézik jó szemmel, de nem ők irányítják a céget így korlátozottak a beleszólási lehetőségeik.

    Akkor készülnek igazán jó játékok mikor nem a pénz az elsődleges cél, hanem a játék maga. Az, hogy minél jobb és tökéletesebb legyen. Illetve ha nem rendelik a profit alá a minőséget.
    Elég megnézni pl a Blizzardot. Ők is a szokásos pénzéhes cégek listáját bővítik, viszont nem követik el azt a hibát, hogy a minőség rovására menjen a pénzhajhászat.
    Ennek meg is van az eredménye. Az összes játékuk átlagon felüli.

    SPOILER

    "Shepard jófej, élje túl a végét"

    Látom még mindig nem fogtad fel a lényeget. Mondd már meg légyszíves, hogy hol olvastál olyat itt, hogy Shepard élje túl? Senkinek sem azzal van baja, hogy meghal. Az a gond, hogy a játék vége összecsapott és nem reális. Valamint, hogy a Bioware koránt sem teljesítette azt amit megígért. Csak háromféle befejezés van ami teljesen alap egy RPG jellegű játéknál.

    [ Módosította: 7 ]

    Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

  • Televan74

    nagyúr

    válasz Kanczy #94 üzenetére

    Én azt mondom, hogy valahol igazad van , nem kellene beleszólni a játékkosoknak,hogy mi legyen a vége, mert abból csak káosz lesz.
    De igenis én egy fogyasztó vagyok, és azért a fejlesztő és kiadó párosnak is oda kellene figyelni hogy ne egy összecsapott vége legyen a játéknak.

    Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

Új hozzászólás Aktív témák