Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Spectrum

    aktív tag

    válasz KvPt #52 üzenetére

    Ez az abszurd, hogy egyik sem említette. Érintőlegesen sem! Utalást sem tettek rá. Megjelenés után egy héttel jöttek ki az első nem 100%-os értékelések. Azóta megmagyarázták: professzionális elemzők nem törődnek a film/játék végével. Aha. Akkor kiket is képviselnek, minket - játékosokat- vagy a kiadókat, akik megjelenés előtt kedveskednek egy ingyenpéldánnyal?

    Azoknak, akik védik a végét:

    5 Reasons The Fans Are Right - ez a legjobb összefoglaló.

    10 Reasons We Hate Mass Effect 3's Ending

    Mass Effect 3 Ending and Why We Hate It!

    #60: Ezt vártuk:

    "For people who are invested in these characters and the back-story of the
    universe and everything, all of these things come to a resolution in
    Mass Effect 3. And they are resolved in a way that's very different
    based on what you would do in those situations.

    It’s not even in any way like the traditional game endings,
    where you can say how many endings there are or whether you got
    ending A, B, or C.....The endings have a lot more sophistication and
    variety in them."
    Casey Hudson (Director) - ezeket már linkeltem feljebb

    [ Szerkesztve ]

  • Mártógyurma

    tag

    válasz KvPt #52 üzenetére

    Javaslom, ha valakihez kommentelsz legközelebb olvasd végig az összes előzményt
    Ha így tettél volna, akkor nem koptattad volna feleslegesen a bill-et.
    Sosem veszek megjelenés napján játékot min egy-két hónap várok a megjelenést követően. Ráadásul még az írott/online sajtó kritikáit is fenntartásokkal kezelem. (Nincs kidobni való pénzem). De még a jobb játékokat is általában csak féláron veszem meg.

    "egy játék vásárlását a megjelenése előtti információkra alapozod"
    Én már régen nem. De lássuk be - habár te, meg én megmég remélhetőleg jópár ember "átlát a szitán"- azért nem annak kellene lennie a "normális" hozzáállásnak, hogy minden cég hazug g.ci és már nem szabad hinni az igéreteknek, és kétszer is körülkell néznem, hogy mikor bas.nak át. Tudom, hogy ez a valóságban sajnos nagyrészt így működik, de mégsem így kellene..

    "Tehát ez, hogy "nem azt találod benne, ami miatt végülis megvetted" csakis rajtad múlt, simán tájékozódhattál volna előre."
    Ez így van.Én mindig így teszek. Általában a türelmetlen előrendelők szívnak. ( A saját hülyeségük miatt).

    [ Szerkesztve ]

  • M3Ny3'T

    senior tag

    válasz KvPt #52 üzenetére

    Ezek szerint se a hozzászólásokat, se a szaksajtó értékeléseit (ahol minimum 8,5 pontot, de inkább 10-et adtak mindannyian) nem nézted meg ezen fogalmazásod előtt. :))
    Egyébként lehet, hogy ostobaság látatlanban befektetni, de végtére is nem véletlenül alakult ki az "előrendelés" fogalma sem.
    Nem tudom, ismered-e az ME szériát, de mind az 1., mind a 2. részre (és az utolsó 15 percet leszámítva) erre is megérte előrendelni. A baj az, hogy túl magasra tették a lécet és elkezdtek hazudozni, melynek eredménye egy felfoghatatlan, logikátlan, az előzmények minden pillanatával szembemenő befejezést rittyentettek össze szerintem maximum 1,5 óra munkával...EZ az igazi problémája mindenkinek.

    (#57) xlife11: "...nem egy olyan trilógia aminek a végén egy cukormázas outroval lezárják a történetet..."
    Feljebb írtam, mi vele a valódi probléma.
    "Ráadásul ez sokkal reálisabb, vicces lett volna ha Shepard egymaga 3részben felszámolja az összes gonosz erőt a galaxisban..."
    WTF? Kristálykiberszellem reális? Három totál más elképzelés (pusztítás, irányítás, szintézis), de végezetül az egyetlen különbözet a lángokhoz hozzáadott festékanyag? SENKI nem várta azt, hogy ő egymaga intézze el az összes kaszást, sőt! A bibi pont ott van, hogy hiába szedted össze a galaxis minden flottáját (turián + krogan, geth + quarian...gyakorlatilag az összes faj), az összes zsoldos szervezetet és még lehetne sorolni. Épp az vele a probléma, hogy hiába a milliárdos lélekszám fölötti hadsereg, gyakorlatilag mintha Shepard megnyomna egy mágikus gombot: "Na akkor most Reaper-ek pusztuljatok (innen)!" Röviden szólva ellentmondást vélek felfedezni a hozzászólásodban... :)

    (#80) cain69: Hiába haltak meg/élték túl a társaid a megmérettetéseket, ugyanaz a 3 lehetőség marad a végén, szóval ez mellébeszélés.

    [ Szerkesztve ]

    Skype-on lány az informatikusnak: Milyen színű a szemed? Informatikus: #0034ff

Új hozzászólás Aktív témák