Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hunbi

    tag

    válasz Mártógyurma #65 üzenetére

    Köszi! :(((

    Nekem sem szokásom, de az előző két rész és a demó után nem nagyon kételkedtem. Amiben végül is igazam is lett mert a játék maga, az elég jó volt.
    Más kérdés, hogy azt hittem, hogy az eddig többször végigtolt előző részekkel együtt még legalább egyszer újra fogom játszani az egészet... Nos nemhogy komplett végigjátszás nem lesz de frissen az omega 4 relé előtt hagyott karakterem sem hiszem, hogy továbblép. :(

  • KvPt

    tag

    válasz Mártógyurma #65 üzenetére

    Rendben, csak az írásodból úgy vettem le, hogy saját esetedről beszélsz, ezért írtam személyesen neked, de ez esetben vedd úgy, hogy nem neked címeztem, hanem mindazoknak, akiknek az a bajuk hogy, a megjelenés előtti ígéreteket nem váltották be maradéktalanul, és most kvázi pofára estek, hogy 20 helyett 3 vége van, és azok még ráadásul rosszak is.

    (#59) Spectrum:
    Mondjuk az azért kicsit viccess, hogy pl metacriticen 4.9-en áll a user score, azért ez kicsit túlzás nem? Szerintem nincs azzal gond, hogy a vége miatt nem húzták le a játékot, bár, ha tényleg ennyire ellentmondásos, akkor valóban szólni kellett volna.
    Egyébként, ha már befejezések, én is nagyon mérges voltam, amikor a Stalkerben rámszakadt az erőmű, kicsit fölöslegesnek éreztem azt a jó pár órát ami alatt végigszenvedtem magam a játékon, de attól még a játék jó volt (tudom, volt normális vége is)...
    De viszont azért tényleg furcsa ez az egész, mert most akkor ezentúl jogos követelés lehet egy szar játéknál, hogy javítsák ki benne a szar részeket, mert hát én fizettem érte, vagy most ez, hogy van?
    Elcseszték, elcseszték, ez van. Vagy így akarták, és ez szerintük jó. Egyenlőre sajnos nem tudok állást foglalni, de azért az nekem mindig gyanús, ha valakiknek meg az égvilágon semmi gondjuk nincs a végével...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák