Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tacsk0

    aktív tag

    válasz bwoay #7463 üzenetére

    Hello

    Azert ez nem teljesen igy van a pspk-nel, vagy lehet en ertelek felre, a sony probal sporolni... De nem ment a psp minosegenek romlasara. Az umd feszek szerintem jobb lett, miert hasznaljanak egy bonyolultabb koltsegesebb mechanikai szerkezetet, amikor van olcsobb es jobb... Aztan magan a hazon az eg adta vilagon nem sporoltak le semmit, ugyan az a boritas gombsor, mint a psp fat es slim nel. Viszont fejlodott: beepitett mikrofon, ujabb szoftver, elesebb, elenkebb kepernyo 2ms valtasi ido 2000:1 kontraszt arany, gyorsabb wifi, kapott skypeot online radio es go messenger programot. Eleg massziv kis szerkezet. Panaszom nincs ra. Nem istenitem a sonyt de az uj psp-t osszeraktak. Szobeszedek vannak arrol hogy hibas az LCD kijelzo beszaggat stb. Napi szinten hasznalom semmi ilyet nem tapasztaltam.

    Sajnos ps3 es xbox tapasztalataim nincsenek...
    De egyet ki merek mondani az MS bizonyitotta parszor a toketlenseget.... Es nem utolso sorban az elkapkodast es a pocsek munkat... Szoval ezzel konnyu dobalozni de ez mas tema...

    Az viszont hogy milyen gyartasi technologiat hasznalnak nos szerintem ez kulomboztet meg a konzolt a pc tol.... Mi ertelme lenne ha 3 honaponta jonne ki ujjabb es ujjabb konzol az uj BD olvaso miatt es az uj processor gyartasi technologia miatt??? Az lenne a helyzet mint a pc vel... Idovel ezek is ujulnak, mert muszaly ,de senki ne varja el azt, hogy olyan leptekben mint egy pc... Szerintem az xbox360 sem ugy fejlodik ahogy az intel fingja honaponta a processorokat, vagy az ati a vga kat...

    Udv tacsk0

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák