Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Iron Funeral

    őstag

    válasz Farkas23 #9993 üzenetére

    Szerintem az élvezet a lényege a dolognak amiben az RFT jelen pillanatban nem vezeti a listát nálam, valahogy sokkal jobbra emlékeztem. Ráadásul tegnap megfájdult a fejem a hangoktól -.- távirányítós autó+kutyavonyítás amikor váltasz :o Nem tudom miért, de tényleg vagy a váltó áttételek rosszak vagy a motor sokkal gyengébb de én látványosan lassabb voltam egy-egy mélyebb féktáv után amikor leesett a motor fordulata mint pl. a hőn szeretett FSONE-ban...
    Bizonyos értelemben nehéz az RFT, de az igazság az, hogy ezt a legkönnyebb vezetni ami valaha próbáltam, pl. ott van a Toban Raceway időm, még ABS sem volt bekapcsolva, annak ellenére nagyon tapadt a kocsi és az egyetlen dolog ami az ABS hiányára emlékeztetett az a füstölgő első kerék volt, semmi más. A kocsi sérülése nálam az "ótvarszar" kategória, pl. amikor belémcsúsztak hátulról tegnap; megsérült a hátsó szárny, aminek következtében elkezdett balra húzni az autó, hát hogyne...
    Vannak más modok amik valóban nehezek, pl. ott a CTDP06, de az is igazából azért nehéz mert van kismillió féle beállítás és meg kell találni a megfelelőt(különösen a TC-ből van választék :D )
    Nem is olyan régen azt mondtam, hogy nincsenek nagy különbségek a modok között hiszen mindegyik alapja az rF, azt hiszem vissza kell vonnom eme kijelentésemet mert igen is vannak különbségek. Szerintem mindenképpen olyan modot kell választani amiből az amatőr hibák hiányoznak, az pedig leszűkíti a választékot. Minden áron nem kell a legújabb moddal menni, körbe kell nézni, igazából megint csak a CTDP06-ot tudom megemlíteni, elég ránézni a modok méreteire és kiderül, hogy mit tud a cucc. Mondjuk ez utóbbi azért akkora amekkora mert gondoltak az offline versenyzésre is, szóval benne van minden pályára minden kocsi upgrade, festések, kocsifizikák stb. ha csak MP lenne kijött volna vagy 800 megából szerintem az is :U MMG/FSONE is csak azért akkorák mert alig van upgrade a kocsikhoz, a kérdés inkább az, hogy mitől akkora az RFT amekkora? :DDD
    Szóval mint mondtam szerintem jöhet 2009 mod is, de a lényeg leginkább az, hogy élvezd a játékot (és, hogy tudj vele jól menni, igen ez a kettő nem elkülöníthető egymástól szvsz. - meg jut eszebe, hogy benne legyen Schumi :DD ). Szerintem most, hogy több embernek is van különféle véleménye a liga jövőjéről illene szétnézni a régebbi(szezonálisan ofc.) modok között is, hisz mint mondtam a legújabb nem mindíg a legjobb. :N

    Jesszus képes voltam ennyit írni :DDD

    Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

Új hozzászólás Aktív témák