Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • balisz

    senior tag

    válasz janos666 #85314 üzenetére

    A mozgás tényleg nagyon szép és folyamatos a GT60-on, csak kár, hogy leginkább a 60 fps-es játékoknál látszik, 24 fps-es filmeknél szerintem értelme sincs elkezdeni ilyen különbségeket keresni modellek között, a 24P forrásanyag ebben bőven limitál. Nálam az 50 Hz-es műholdas Digi sem valami jó tesztalany, talán azért, mert elég tömörített a jel, vagy, mert a Pana amúgy sem 50 Hz-en a legerősebb. Persze az is lehet, hogy mindkettő együtt a gyengébb mozgás és poszterizáció oka.

    Még azzal egészíteném ki az első hozzáaszólásomat, hogy tudnék egy pontot mondani, ahol talán szerintem is "ég és föld" a különbség az ST és GT modellek között, a 3D. A GT-nek nagyszerű a kontrasztja és az árnyalása is, a ritka crosstalk-októl eltekintve 3D-ben is csúcs képminőséget tud. A ST-ről viszont nem igazán voltam elájulva, elég mosott volt a 3D és talán crosstalk is több volt, nem igazán tudta megközelíteni a 2D képminőséget. Viszont valószínűleg azért felejtettem el, mert 1-2 éve nem is néztem 3D anyagot. :U Pár 3D dokumentum film viszont tényleg elképesztően gyönyörű a GT60-on, lehet, hogy a hiányzókat még azért be kéne pótolnom.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák