Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz nuke7 #27923 üzenetére

    Eyefinity -> Én véletlenül sem cserélném el 3x24"-os FHD LCD-re a 42"-os FHD plazmát se, nem még az ~50"-ost. (Próbáltam már, mikor tesztelésre volt nálam egyszerre több 24"-os LCD monitor.)
    Jó dolog kitölteni valamivel a perifériát, de nagyobb élmény nagyobb képátlójú plazmán játszani.
    Inkább tennék a középső plazma mellé régi PDP/LCD-ből kettőt. Oda még durván pixelhibásak/felhősek/sávosak is tökéletesek.

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

  • < CyberBob >

    őstag

    válasz nuke7 #27923 üzenetére

    Szerintem teljesen egyéni dolog, hogy kinek mi a használható. Nekem egyértelmű, hogy asztali pc-m van játékra (fps), munkára és filmnézésre is. A doboz illik a nappaliba is, de az asztal alatt van (nem is látszik) és csak portörléskor nyúlok hozzá. Teljesen hangtalan a fogyasztása meg nem érdekel, de nem túl sok pláne a plazma és házimozi erősítőkhöz képest. Próbáltam laptopot, de kényelmetlen és lassú az asztalihoz képest. Ha meg kötök rá egeret és használható billentyűt meg persze egy rendes méretű és minőségű monitort akkor meg felesleges. A gyereknek van konzolja, de az ugrálós, mászkálós külső nézetes játékok nem érdekelnek a kontroller meg az egérhez képest sehol sincs. Kicsit olyan szerintem a "kell-e pc dolog" mint a Win8 metro felülete és használhatósága. Akinek mindenre megfelel annak eddig is fölösleges volt az asztali pc.

    Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

  • hunspikey

    őstag

    válasz nuke7 #27923 üzenetére

    Én meg úgy látom, hogy te mindenkinek elmondod, hogy szerinted a másik érve, ami ugye egy beszélgetés alapja (mármint, hogy mindenkinek legyen egy álláspontja) csak szar lehet és ezt úgy tolod a képünkbe- hogy "csak neked lehet igazad", meg, hogy "attól, hogy hangosabban mondod" stb.

    Biztos, hogy nálad minden rendben van?

    Ha már PC a téma egy TV topicban, akkor szeretném felhívni a figyelmedet, hogy a DIY komponensek aránya az elenyészőhöz konvergál ha a brand PC-kkel forgalmazott alaplapok, CPUk, stb elemek számát tekintjük 100%-knak. És igen sajnos ki kell ábrándítsalak, csak a céges brand PC eladások adják a zömét a PC eladásoknak de még így is világszerte 15%/évet esik a PC eladások száma. Háztartásokban illetve a magánszektorban a laptopok is torony magasan verik a PC eladásokat, a laptopot meg már verik a tabletek.

    Szóval ha lehet egy jó tanácsom először nézz utána a tényeknek, pl google aztán írj.

    Attól, hogy te imádsz otthonra játék PC-t barkácsolni, még nem leszel te egyes egyedül a világ trendje.

    Elég ha pl megnézel olyan húzó játékokat mint pl a nemrég futott Elder Scrolls Skyrim volt - ahol a PC-s eladások 10%-ot tettek ki, 90% az Xbox volt. Valószínűleg a következőt már nem is fogják portolni PC-re...

    Vagy pl szerinted a Mikrofos miért tett mindent fel egy lapra és próbált meg egy olyan op rendszert kihozni ami tableten fut a legjobban??

    A whisky skót, a kávégép olasz, a TV meg Oled, épp egy LG77G3

Új hozzászólás Aktív témák