Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hobbbyt

    őstag

    válasz DM-Fan #11405 üzenetére

    Már olyan régóta várok.. :))

    (#11406) pkaresz : Igen, tudom.. sokat töprengtem a "3D Kell, nem kell" dolgon, de ez a nyári 3D-s próba sugárzás némiképp segített a dolgon. Egyértelművé tette számomra, hogy ha kell ha nem.. előbb utóbb lefogják nyomni a torkunkon, és már nincs annyira messze, hogy a most vett TV eme hiányossága ne okozzon kellemetlenséget. :D
    (ejha, de cifrán írtam, szóval.. Ennyi pénzért legyen benne az a fránya 3D ;] valamikor csak jó lesz :)) )

    (#11407) t-bali3 : Láttam már nem 1 aktív shutteres megoldást a Samu, Sony, LG -tól. De valahogy nem fogtak meg.
    Viszont a Passzív LG-nek egyszerűen gyönyörű képe volt. Nagyon szépen átjött a tér érzet, tényleg le a kalappal.. csak szuperlatívuszokban tudok beszélni róla. Annyira tiszta, "fényes" volt a képe, hogy egyszerűen nem érdekelt, nem zavart a felezett felbontás sem. (pedig egy 55"-os TV-t bámultam kevesebb mint 2 méterről) Egyszerűen azt éreztem, hogy ez igen.. ez szép, ez jó.. ez kell. Tény, hogy az árcédula csak a marketing miatt nem lépte át az 500k-s határt.
    Viszont plazmában még nem próbáltam ki a 3D-t. Sok helyen olvastam, hogy 3D-ben a plazma köröket ver az LCD-s társaira (sokkal tisztább, nincs szellemkép stb..). Remélem, hogy így van.. és ad annyira tiszta, nyugodt képet mint az általam leírt Lg. A felbontás tökmindegy, ha élményben meg se közelíti, szerintem.

    10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

Új hozzászólás Aktív témák