Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wrbbt2

    csendes tag

    válasz DM-Fan #83986 üzenetére

    Sok mindenben igazad van , de lássuk be , a plazma tv egy különleges jószág :C , amire nem teljesen érvényesek a klasszikus kereslet-kínálat szabályai . Én úgy látom , hogy teljesen megmerevedtek a frontok , kialakult az állóháború , az eladók nem engednek - az egykor hatalmas pénzért ( újkori ár :W ) megvett tv - árából , viszont a vevők sem akarnak irreálisan sok pénzt kiadni egy garancia nélküli , drágán ( vagy egyáltalán nem ) javítható tv-ért . Túl nagy a különbség a vételi és eladási ajánlatok között , .Aztán valamelyik eladó megunja , hogy hónapokig csak hirdet , esetleg gyorsan szüksége van pénzre , lejjebb viszi az árat , : létre jön az adásvétel . A másik oldal : a vevő(jelölt) , megunja a hetekig tartó hirdetés vadászatot , végre élvezni szeretné egy (csúcs)plazma tv gyönyörű képét , és megadja a magas árat .: létre jön az adásvétel . És ezek az egyedi esetek továbbra is csak fenntartják és erősítik ezt az "állóháborút" . Te " könnyen beszélsz " , mert neked már van egy csúcs plazmád :R , aminek élvezed a hasznát , - ha nekem lenne én se sokat tépelődnék , hanem megtartanám , amíg bírja - , de a helyes kérdés az , hogyha esetleg javíthatatlanul elromlana :O , vagy ne adj isten pl.megsérülne/ellopnák a 65VT60-T , vennél-e utána egy több éves , garancia nélküli készüléket több százezer forintért ?? .

    Treffen sich 2 Fische im Ozean. Sagt der Eine: "Hi" Fragt der Andere: "Wo?!?!?"

Új hozzászólás Aktív témák