Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • t-bali3

    senior tag

    válasz DM-Fan #12175 üzenetére

    Ha otthon lett volna a három TV vagy legalább egy tisztes házimozi stúdióban megérteném a kirohanásodat, de milliószor beszéltük a fórumon, hogy a boltokban minden dinamikus módban fut. :F
    Ha a színhelyességet nem is lőhetjük be a dinamikus mód miatt (meg amúgy sem, mert ahhoz műszer kellene), a mondandóm lényege akkor is megmarad, miszerint általános képminőségben és fekete szintben is látszott a 3 TV-n a különbség, csak a mértékük volt eltérő. Részemről lezártam, legközelebb kiosztom a csávót, hogy villany le, távirányítók a kezembe, aztán hadd szóljon :)

    Gondolkodtam a Pana plazma termékspalettáján és úgy érzem még mindig ott a probléma, hogy nehezen lehet őket differenciálni...gondoljatok bele, egy átlag ember besétál a boltba és elkezdi nézni őket az X50 és az UT50 után a három másik modell nagyon egybemosódik panel meg a manapság divatos smart funkciók terén. A VT50-et még el lehet különíteni a "referencia TV" minősége miatt meg szemüveg is jár hozzá, de az ST és a GT között az ember nem látja majd azt a különbséget, amit az árkülönbözetük mutat...régebben írtam, hogy szerintem fognak még modellek kikopni, egyre inkább úgy érzem, hogy az utóbbi kettő közül fog valamelyik, csak kérdés, hogy népszerűség miatt hogyan játszanak majd a nevekkel...

    A Samsung ehhez képest egyszerűbben oldotta meg a dolgot, mert van két majdnem megegyező TV, csak az egyik smart, a másik nagyon-nagyon smart :)

Új hozzászólás Aktív témák