Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • davidoff84

    csendes tag

    válasz Il Dottore #3434 üzenetére

    Elöször én is 2007-es szériából akartam venni, de sok helyen olvastam, hogy sok baj volt velük.
    No meg a képfeldolgozása is jobb a 80-as szériáknak, ami nálam megérte, hogy többet adjak ki érte (42" pv70 vs. pv80)

  • DM-Fan

    nagyúr

    válasz Il Dottore #3434 üzenetére

    Igen, a tavalyi árához képest nagyon kedvező és csábító és ha igazából csak TV-nézésre és DVD-re használod, akkor a 24p hiánya nem is fájó pont, de végeredményben szemet lehet hunyni a korábbi képjavító technológia, a kevesebb szürkeárnyalat és a kisebb kontraszt fölött is, hisz úgyse teszel közvetlen mellé egy 8-as szériából származó modellt, így feltételezhetően nem lesz szembeötlő a különbség. (illetve a különbség lehet, hogy szembeötlő - egyébként nem az - de legalább nem lesz viszonyítási alapod). Így már csak a 7-es széria magasabb selejthányada adhat okot aggodalomra, de ez meg már abszolút szerencse dolga. Egy dolog tény: a méretkülönbség sokat számít, én is jobban örültem volna az 50"-nak, de sokkal többe került volna, illetve a 8-as szériából nem is volt még hírből sem 50"-os, amikor én vettem a 42PX80-am.

    Szerintem jó választás, pláne ennyiért.

    Get Moded!

  • DEW3yl

    tag

    válasz Il Dottore #3434 üzenetére

    Igaz lehet csak én gondolkodom így, de szerintem két 50-es felesleges egy házba. Ha csak nem áll kint is két Merc. Egyébként a kettő árából kapsz nem soká egy TH-50PY80-at (vagy az ezévtől kapható 46-os verziója). Igaz az csak egy, de még lehet kijön a pénzből egy SC-PT850-es házimozi, mivel már tavalyi és esik az ára. Ha 850-es nem is, akkor még ott az alatta lévő, talán 550. Mindkettőben van 1080p up-conversion HDMI-n keresztül és így elég jól ki tudod használni a FullHD adottságait sima DVD lemezről is. És ez a páros szerintem a másik szobából is oda csalja a bandát. Tehát a Panasonic összehozza a családot.

    Screw you guys, I'm going home! Megj.: a teknológia szót nem azért írom eképpen, mert azt hiszem így helyes, hanem nekem így tetszik.

Aktív témák