Hirdetés

Aktív témák

  • Davzone

    senior tag

    válasz szp1 #24992 üzenetére

    Szeretem a philips ips paneleket,meg az ambilight is pluszpont viszont az uj szériába mva panelt raktak ami viszont gyengébb mint az ips,szóval nem egyértelmü a döntés.
    3.5*3.5méteres panelba lesz a tv szóval sztem nem kell az 50col de ha az az olcsóbb?
    Mi az hogy samsungos a képe?
    Mi másabb?
    Kontraszt fényerő színek?
    Nekem fontos hogy tv módba tudjon nagyitani automatán,a philipsembe van auto zoom és ha a 4:3as képbe van 16:9 szal oldalt meg alul felül is van fekete akk rátud nagyitani csak a képre.
    Ilyemi jólenne ha lenne,mert elég tré ha oldalt lévő fekete sávokhoz még alsó felső is társul és a kép 40%át használja csak az adás :S
    Nemtom a samuba van e ilyen de a samsung 40" lcd-mben nincs nemis szeretem.
    Szal ha hasonlo a menüje mint az le40a626oshoz akk a samu is kiesik.
    Ennyire jó az s20?
    50u20 lenne 240ér de nemvágom mi a kül az s és az u széria küzött.
    Egyenlőre nyerő lehet a 46os s20,de a philips lcdt még benntartom mert ledes és ambilightos.
    Meg fogom nézni élőbe és döntök.Megpróbálom a plazmát is megtekinteni aztán ha bejön akk az lesz!
    Ez a beégés dolog ami zavar egyedül,nem akarom hogy minden pillanatban csak ezen járjon az eszem,akárcsak egy sorozatot nézek amin ott a tv logoja,vagy épp valami game hudja marad ott!Illetve ezt a ghosting dolgot se vágom nagyon,ha látszik nagyon gamelés vagy film közbe akk valszeg nem nekem találták ki a plazmát.

    Motorola Nexus 6 - Moto 360 - Asus Nexus 7(2013) - ChromeCast

Aktív témák