Hirdetés

  • Érkezik a Crucial LPCAMM2 memóriamodulja

    ph Az új szabványra épülő opció 32 és 64 GB-os verziója árat is kapott már.

  • TopSpin 2K25 teszt

    gp Djokovic nélkül ugyan, de bő évtizedes kihagyást követően visszatért a TopSpin-széria – itt van minden Grand Slam, de vajon a játéknak mekkora esélye van a világelsői címre?

Aktív témák

  • viizo

    tag

    válasz gban #20554 üzenetére

    A 42C2 hangjáról írtam pár napja, pont a lényeget nem figyeled? ;]

    Más: végre leteszteltem a C2 tv-műsor tudását, és letettem a hajam... ász!
    A csatornahangolás egy perc alatt megvolt, minden csatornát felismert, eltárolt.

    Nagyon meglepődtem, hogy a DVB-T adásokat azonnal felismeri spéci antenna nélkül is, mert azt hittem, kell vennem majd új antennát, ráadásul errefelé csak decemberre van mindigtv lefedettség ígérve.

    Az ingyenes mindigTV-vel az m1-m2 HD és Duna HD szinte lemászik a képernyőről, ha rendes HD minőségű forrást sugároznak.

    A tv rengeteg opciót tud / jelenít meg, korrektül ismeri fel a csatornák képarányát, megjegyzi a csatornáknál az utoljára használt zoom mértékét (átlátszatlan logós tv-csatornáknál nagyon jól jön).

    Az SD adásokat (tv2, rtl) nem is akaródzott rajta nézni, inkább az 'Életképek'-et néztem HD-ban az m1-en. :DDD
    Egyébként az SD-k sem csúnyák rajta, teljesen nézhetőek, de a különbség mégis döbbenetes egy 16:9-es HD m1 és egy 4:3-as SD tv2 között...

    Az távirányító info és a guide gomb hasznos funcióival új értelmet nyert a tv-zés.

    Egyszóval klasszikus televíziózásban is nagyon pro a C2... :)

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák