Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cocobanana

    tag

    Az új pókember sima uncharted lost legacy féle game lesz. Milesszal lesz egy 10-20 órás kalandunk és ennyi. Semmi köze a pókember 2-nek ehhez. Az majd vmikor jön és pókember 2 lesz a neve, de attól még jó lesz a game.

  • cocobanana

    tag

    Sziasztok!
    Azt lehet tudni a ps5 lemez nélküli gépéhez, lehet e külső bluray lemez olvasót csatlakoztatni? Az ugyanúgy beolvassa a játékokat, meg a filmeket? Mert van nekem egy külső usb bluray olvasóm. Köszi.

  • cocobanana

    tag

    válasz ldave #44363 üzenetére

    Jól tették, legalább jól fog futni a game. Cp2077 után legalább 2x is átgondolják a kiadók, mikor mit adnak ki és milyen állapotban, vagy mennek a süllyesztőbe. Harcolunk keményen a játékkiadók ellen. :))

  • cocobanana

    tag

    válasz adamssss #48429 üzenetére

    Teljesen igazad van. Én se értem miért, vannak annyian ráfeszülve a ps5-re az emberek, amikor még egyetlen egy nextgen játék sem jelent meg rá. Demon Souls az egyetlen ex cím rá, semmi más. Ezért az 1 játékért nem bírják ki, hogy mindennap idegeskedjenek rajta? :DD Meg veszik 250e felett a konzolokat hát oké. :D Én vígan elvagyok a ps4 proval, most az hogy egy játék félpercig vagy egy percig tölt be, nem érdekel, addig megnézem az fb híreket és már be is töltött addigra az adott game. Ráadásul meg lehet nézni a Digital Foundry videóját a Controlról, amit napokban adtak ki, hát Ps5 nagy grafikája egy pc low beállításnak felelt meg. Kb ennyit ér a nagy ps5. 2060 szint, amit tesznek is mutattak. Nekem gtx 970-el igaz nincs rtx, de úgy fut a Control 60fpsel, high-medium full hdn beállításokon. Szóval annyira nem izmos a ps5 a ps4 prohoz képest vagy egy gyengébb géphez képest. Csak annyi van benne ssd meg kicsivel nagyobb a cpu órajele. Félreértések elkerülése miatt, az ex játékok biztos baromira szépek lesznek és jól is fognak futni, de azok még sehol nincsenek, és minden más ex játék gyönyörűen fut ps4 pron is. Szóval kár idegeskedni kinek mikor lesz Ps5, amikor semmi ex játék nincs rá, kivéve Demon Souls. Az meg rétegjáték. Én mindennap jót mosolygok a topic hozzászólásokon, amikor írogatják ki melyik webshopba vagy üzletbe látta a Ps5 és idegeskedik érte. Megmosolyogtató. Ha minden hónapban jönne egy Ps5 ex cím, akkor azt mondanám értem, ezt a nagy hypet, vagy ha már Gow 2 meg Horizon 2 is kijött volna, de még azok sincsenek kint, sőt megjelenési dátum sincs.

  • cocobanana

    tag

    válasz ggbuffon1897 #88201 üzenetére

    Ha nem játszottál még vele, akkor megéri. Nagyon epic game. Főleg, ha szereted a szamuráj világot. Rengeteg órát bele lehet tenni, ha nehéz szinten játszod vagy még nehezebben, mert jók benne úgy a harcok, nemcsak darálsz, hanem súlya van a kardozásnak. Továbbá ha szeretsz gyűjtögetni, mellékküldizni, minden apró zúgót felfedezni, továbbá platinázni. Én cirka 70 órát pakoltam bele, csak az alap verzióba, igaz nem rohantam, de ki is platináztam. Ez a Directors Cut még tartalmaz egy új szigetet, amiben szintén 10-20 órát bele lehet tenni. Ez a játék szerintem simán megér 27.000 forintot, főleg új játékosoknak, aki szereti ezt a műfajt.

  • cocobanana

    tag

    válasz ggbuffon1897 #88222 üzenetére

    Örülök neki, hogy megvetted és jó játszást kívánok hozzá :)
    Remélem majd a játék végén, kicsit közelebb lesz hozzád a szamuráj világ és a kultúrájuk. Nem ismerem az AC világát, de számomra lebilincselő volt a Tsushima története (fő és mellék), szereplői, tájai, zenéje, szinkronja, harc rendszere.

  • cocobanana

    tag

    válasz KoNZoLik@ #88307 üzenetére

    Ytb 257,000 feliratkozója van és minőségi teszteket csinál. Független minden cégtől és kimeri mondani a véleményét a játékokról és meg is teszi. Nem ajnároz minden játékot, hogy jaj szegény fejlesztők mennyit dolgoztak rajta és értékelni kell. Illetve nem ül fel a hype és pc vonalra, hogy csak jókat kell mondani a játékokról. Csak sajnos sok embernek nem tetszik ez, hogy van véleménye a játékokról és ytbon felvállalja és 257.000 emberhez eljut, ha nem többhöz, hogy valakinek a szeretett játékáról képes volt rosszat mondani. Persze itt prohardver krémjének nem szimpatikus OW Zoly, ahogyan VR Pisti streamjei sem. Ez többször kiderült már.

  • cocobanana

    tag

    Sziasztok!

    Valaki tudna ajánlani, olyan jelen korszakban játszódó tps játékot, ami hasonló stílusú mint a John Wick filmek vagy a Senki film?
    Itt nem is a bosszú történetre gondolok, hanem inkább, hogy látványos benne gunplay (rendesen vérzik, sebesülnek...stb) vagy a közelharc. (brutális kivégzések, ütések...stb)
    Last of us 2, Sleeping Dogs, Mafia 3 ezek meg voltak és talán ezek állnak legközelebb azokhoz amit keresnek. Csak vannak még ilyen félék?
    Köszi.

  • cocobanana

    tag

    Én is néztem egy kis streamet a Forbidden Westből. Maga nekem tetszik a játék, viszont Aloy arca hát közelről, eléggé "elcsúfult". Nem tudom a készítők saját döntésük miatt volt, vagy a mai társadalom elvárások miatt akarták olyanná tenni, hogy több átlag lány tudjon vele azonosulni. Kicsit olyan érzésem van, amikor pl van egy tizenéves lány és tök csinos meg minden és ahogy eltelik pár év, egyszerűen elcsúnyul az arca, pedig huszonéves a lány, de tizenévesen jobban nézett ki, mint huszonévesen. Nyilván ott közbe játszik a genetika, meg hogyan öregedik, életmód stb. De valahogyan ez a mostani Aloy arca számomra kicsit furcsa. Azért megveszem a gamet, meg kifogom platinázni, mert ano az első részéért vettem ano PS4 Prot, szóval úgy maga a 2. rész is tetszeni fog. Csak hát Aloy arca...

  • cocobanana

    tag

    Belenéztem a Cyberpunk trial verzióba, ps5. Nem olyan rossz játék. Nem is csúnya játék, mint sokan mondták, szóval grafikailag én meg vagyok elégedve, amit látok belőle. Igaz még csak 2 órát nyomtam a trial verzióból, de azt kell mondjam, nem rossz. Bár nekem a Péntek 13 is tetszett a game, abban van 500 órám, meg a Division 2 is tetszett. Jó nyilván pc-n jóval szebb meg minden, de ps5 számomra játszható game. Viszont nem döntöttem el, hogy megveszem e vagy sem, még lenyomom a trial időt, aztán meglátom. De ha meg is venném, akkor sem lesz időm vele játszani, mert jönni fog a Forbidden West utána meg a Elder Ring, azok jobban érdekelnek. Sajnos kicsit elhúzta a CD Red a nextgen (utálom ezt a szót, mert már current gen van) verzió kiadást. Meg ez a játék, amúgy is mindig akciózva volt a storeban, akárhányszor volt vmi akció hét. Szóval lehet ráér nyáron, ősszel tolnom. Egyedül az nem tetszik, hogy amikor fegyver van nálam, nem tudom hogy kell annak a sebességét beállítani, mert sima kamerához képest, gyorsabban mozog. Azt vki tudja mit kell keresni?

  • cocobanana

    tag

    válasz laci1117 #101422 üzenetére

    El kell jutni valami városba, ahol lesz egy láda és ott lesz benne a cuccaid.

  • cocobanana

    tag

    Toltam a kicsit a Forbiddent. Én full hd plazma tévén játszok 60fps-el és így is olyan szép a képe, hogy lefolyik. Igaz nekem még 11-ben csúcs készülék pana tévém lett véve, szóval még most is tartja szépen a színeket, képet, mindent.
    Maga a játék a jó, sok mindent lehet csinálni. Most vagyok 3 óra után kb. De a főküldit nem is csinálom, hanem mellék missziókat meg felfedezek. Viszont eddig olyan nagy formabontó újítást nem érzek, amit nem láttam volna más játékban, de mindenképpen rátesz + egy lapáttal az 1 részhez.

    Valahogyan én a nextgen játékokban, nem is a grafikát akarnám érezni, hanem a fizikai megvalósítást és élőbb legyen a játék. Gondolok itt olyanra Aloy ruhája leszakadhatna a sok sérüléstől, elhasználástól, eltörhetne a lába, keze és akkor minijátékban pl vissza kellett gyógyítania, vagy keresni orvost, eltudna fertőződni a sebe...stb. Egyszerűen nem érzem a mostani játékokban azt a + élményt amitől valóban forradalmi lenne egy játék. Pl régen a Max Payne tudta azokat, hogy ha elmentél valami mellett, akkor a tárgyak törtek, ki lehetett nyitni szinte mindent, mindennel lehetett valamit csinálni. Lehet bármilyen hiper szuper a látvány, ha egyszerűen játékmechanikák még mindig ugyanazok szinte minden játékban és nem mernek valami extra újdonságot behozni. Lehessen beállítani akár opcionálisan is. Szóval én inkább a nextgen játékokat mechanikában várnám és fejlett Aiban. Ezt is a legnehezebb fokozaton tolom, de kb az ai ugyanolyan mint az előzőben volt, csak annyi hogy 2 ütéstől megöl, de semmi rng nem csinál.

  • cocobanana

    tag

    válasz marinea2 #101563 üzenetére

    Persze. Abban volt 1-2 jó dolog. Pl amikor esett az eső, akkor Ellie felhúzta a kapucniját, meg a kutyák mechanikája sem volt rossz, illetve amikor áramot kellett kapcsolni, még az elejét, akkor a zsinórt jól át lehetett dobna a kerítésen, az eléggé tetszett, meg a fegyver készítésnél is jól mutatták be amikor elkészíti a padon. De úgy kb ennyit tudnék kiemelni belőle, mint forradalmi dolgok közül.

  • cocobanana

    tag

    válasz proly01 #102498 üzenetére

    Nem tudom milyen nehézségen játszol, de eléggé fura a nehézség a játékban és a küldik elosztása. Én a legnehezebb szinten nyomom eleje óta és pl kaptam egy mellékküldit azt hiszem 18-as szintűt vagy 20-ast már nem tudom.
    Lényeg egy gyereket kellett megmenteni a sivatagban, mert elbújt a roncsban és jött egy Thunderjaw és egy Stormbird ugyanabban a küldiben egymás után. 2 db 30+ gép.
    Én meg kb 3-4 szinttel lehetettem magasabb, mint a mellékküldi és a főküldi meg a lvl 17-19 Aether visszaszerzése volt.
    De a lényeg a mellékküldik nehezebbek sztem, mint a főküldik. Mert mellékbe fent említett 2 gépet is rád küldi, míg főküldiben ilyen gépekkel nem is találkozol, mert ott valahogyan minden boss gyengébb, mint a vadonban. Szóval fejlesszél meg taktikusabban játsszál.

  • cocobanana

    tag

    Nyomtam tegnap picit Cyberpunkot Ps5. Hát nextgen ide vagy oda a kép fakó, életlen, alig látszanak benne a dolgok. Egyszerűen ez a game konzolon még mindig rossz sajnos kép ügyileg. Előtte Forbidden Westet nyomtam és látványos a különbség benne. De ide tudnám tenni szinte az összes játékot, amit eddig nyomtam Ps4-Ps5 mindegyiknek szebb volt a képe ,mint a Cyberpunkké. Talán még a Control tudnám mellé tenni, mert annak is fakó, életlen képe volt a tévén. Csalódás.

  • cocobanana

    tag

    Hali!

    Valaki tapasztalt olyan hibát a ps előfizetés során, hogy le lakatolt játékok ugyanúgy elindulnak, hogy nincs ps előfizetése az embernek?
    Nekem előzőleg volt 1 hónapos prémium előfizetésem, és volt tavalyi hónapban 1 extra előfizetésem, ami lejárt 22-én, viszont a letöltött játékok ugyanúgy futnak, hiába van lelakatolva. Megnéztem onlineban és ott meg nem enged játszani, mert kéri a ps előfizetést, meg nem is tudom a havi játékokat sem letölteni meg semmi, mindegyikhez kéri az előfizetést. De ami meg a gépen lent vannak játékok, azokat meg gond nélkül tudom futtatni. Ez hogy lehetséges? Tapasztalt más is ilyet?

  • cocobanana

    tag

    Nekem tetszik a Last Of Us Remake. Magyar felirat miatt meg maga a remake miatt megveszem lemezes verzióban pénteken már. Aztán amikor kijátszottam 20-21e megy fel a használt piacra. Annyit mínuszt megér nekem, de még -10e is.

  • cocobanana

    tag

    Helló!

    Kitoltam én is Pókember 2 és ki is platináztam. Látványos és jó játék volt, de úgy ennyi volt sajnos nekem. Sajnálom, hogy nem mert nagyobbat ugrani történetben, mert szinte ugyanaz volt mint az első részben és a vége felé már meg is untam. Azt vártam legyen már vége. Pár dolgot spoilerbe teszek, hogy mi is bánt igazán.

    Szóval a legnagyobb bajom a történettel van ezzel a játékkal. Ugyanazt a formulát használja, mint az első rész és ott oké jó volt, de itt már sokkal, de sokkal többet vártam volna. Nagyobb eseményeket. Itt is adott volt egy mellékgonosz az elején és közepéig, mint az első részben. (Lásd Martin Li/Kraven) Majd a végére jött az igazi főgonosz és persze ugyanúgy Peter barátja volt (Otto Octavius/Harry Osborn. Ugyanezt csinálták az első részben is. Csak ott sokkal jobban működött ez, mert volt benne dráma, amikor Miles apja meghalt abban a terrortámadásban és a végén May néni is. Na meg amikor a vírus elszabadult, akkor tök pánik hangulat és karantén volt a városban. Itt semmi dráma nem is volt igazán, senki sem halt meg, akit úgy sajnáltam volna. Vhogyan ez a dark Peter sem jött át igazán, hogy most a szimbiótától ő most mennyire rossz és gonosz, hanem simán csak tapló volt és kész. Párszor "csúnyán" beszélt Mj-vel meg Harryvel oszt annyi. Adhattak volna neki több mélységet és időt. Harry szál sem volt túl erős nekem vhogyan. Oké volt az a vidámparkos dolog ami érzelmekre hatott az jó volt, de most a sulis visszaemlékezés és a együtt legyünk pókemberek szál olyan mehh volt. Semmi érzelmet nem adott nekem ez, hogy közösen pókembereztek egy kicsit. Vége meg katasztrófálisan unalmas volt, hogy oké van a Venom és csá ennyi, nem csinált igazából semmi extrát. Vhogyan nekem az első rész története jobban bejött ott a végén lehetett érezni nagy baj van a várossal. Itt most, hogy mindenki szimbiótává változott olyan, semmilyen nem volt, mintha vmi zombis game lenne oszt jóvan. Én vártam volna vmi multiverzumot vagy vmi igazán csavaros, nagyszabású történet belengetését vagy a végén egy hatalmas nagy cliffet. Amikor Kraven elkezdte a gonoszokat megölni, akkor azt gondoltam, na lehet jön a multiverzum, mert most Kraven vmi hatalmas dolgot fog elkövetni. Aztán hát semmi.

    Oké nem egy Last of us 2 szintű történetelmesélést vártam ahogy abban csinálták, de többet vártam volna a Pókember 2-től. Amúgy tényleg jó kis játék, csak sajnos olyan, amire már félév múlva nem is fogok rá emlékezni, mert nem volt benne maradandó emlékem róla. Pl egy FinalFantasy 16-ban olyan dráma és cselekményszálak voltak, hogy azokra sokáig fogok emlékezni. De a történeten kívül tényleg jó játék a Pókember 2, de nekem 1 része jobban tetszik történet ügyileg.
    Ti nektek hogy tetszett a Pókember 2 története? Ezt vártátok, vagy többet?

Új hozzászólás Aktív témák