Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cocobanana

    tag

    válasz adamssss #48429 üzenetére

    Teljesen igazad van. Én se értem miért, vannak annyian ráfeszülve a ps5-re az emberek, amikor még egyetlen egy nextgen játék sem jelent meg rá. Demon Souls az egyetlen ex cím rá, semmi más. Ezért az 1 játékért nem bírják ki, hogy mindennap idegeskedjenek rajta? :DD Meg veszik 250e felett a konzolokat hát oké. :D Én vígan elvagyok a ps4 proval, most az hogy egy játék félpercig vagy egy percig tölt be, nem érdekel, addig megnézem az fb híreket és már be is töltött addigra az adott game. Ráadásul meg lehet nézni a Digital Foundry videóját a Controlról, amit napokban adtak ki, hát Ps5 nagy grafikája egy pc low beállításnak felelt meg. Kb ennyit ér a nagy ps5. 2060 szint, amit tesznek is mutattak. Nekem gtx 970-el igaz nincs rtx, de úgy fut a Control 60fpsel, high-medium full hdn beállításokon. Szóval annyira nem izmos a ps5 a ps4 prohoz képest vagy egy gyengébb géphez képest. Csak annyi van benne ssd meg kicsivel nagyobb a cpu órajele. Félreértések elkerülése miatt, az ex játékok biztos baromira szépek lesznek és jól is fognak futni, de azok még sehol nincsenek, és minden más ex játék gyönyörűen fut ps4 pron is. Szóval kár idegeskedni kinek mikor lesz Ps5, amikor semmi ex játék nincs rá, kivéve Demon Souls. Az meg rétegjáték. Én mindennap jót mosolygok a topic hozzászólásokon, amikor írogatják ki melyik webshopba vagy üzletbe látta a Ps5 és idegeskedik érte. Megmosolyogtató. Ha minden hónapban jönne egy Ps5 ex cím, akkor azt mondanám értem, ezt a nagy hypet, vagy ha már Gow 2 meg Horizon 2 is kijött volna, de még azok sincsenek kint, sőt megjelenési dátum sincs.

Új hozzászólás Aktív témák