Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • saelin

    veterán

    válasz penge111 #78147 üzenetére

    Neeem. Ugyan ott járok vele ahol legutóbb, csak vágytam egy picit másra és úgy gondoltam a Void Bastards-ban megtalálom. Nem jött be. :)

    Amúgy a VB koncepciója bazi jó lenne, de egyszerűen szarul van kivitelezve az egész. Úgy végig tudtam rusholni a játékot, hogy csak keresztül szaladtam a hajókon, kilootoltam amit kell és mentem vissza a hajómra... lévén az enemy-k úgysem dobnak semmit. Így a küldikhez szükséges itemeket kb 2-3 óra alatt össze lehet szedni, sőt, előbb is ha kedvez az RNG. Szerintem egy rogue-lite játéknak nem kellene ilyen egyszerűen cheese-elhetőnek lennie. Redditen azt olvastam ma, hogy elvileg készül a Void Bastards 2. Ha ki tudják javítani az elsőt rész hülyeségeit akkor az simán jó játék is lehet. Annó ugyan így votlam a Risk of Rain-el is. Az első része meh volt, noha addiktív, de a másodikkal én a mai napig nem tudok betelni. Lehet adok még pár kört a VB-nek is és megnézem mik ezek a challenge-ek amiket be lehet kapcsolni...

    "It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

Új hozzászólás Aktív témák