Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • saelin

    veterán

    válasz saelin #78171 üzenetére

    Áh, hagyom a Void Bastards-ot. Ez egy ilyen egyszer végigjátszós valami. A challenge-ek csak egy vagy két állandó dolgot módosítanak az egész run-ra (mindig sötét van, több hp az ellennek, dobnak lootot az ellenfeleket, de cserébe kevéssé rare material esik stb). Ráadásul ezek a challenge-ek nincsenek is mind feloldva, hanem csak három játszható és ahogy csinálod megfele őket nyílik ki a többi. A baj csak az, hogy ehhez a Story-t kell vagy 6x megcsinálni... Szerintem ez nagyon béna megoldás.

    De hogy kibalanszoljam a rossz vásárlásom megvettem a Pathfinder: Kingmaker-t! Ha már akcióban volt nem tudtam kihagyni. Mikor látta a console share-es barátom a vásárlásról szóló emailt egyből rám is írt, hogy most akkor szépen megy haza játszani vele... :DDD Mondjuk ez a játék lehet nagy falat lesz az Age of Wonder: Planetfall mellé... Mindegy is, amelyik jobban tetszik majd azzal játszom többet.

    "It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

Új hozzászólás Aktív témák