Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz krx21 #35202 üzenetére

    Látom nem sikerült értelmezni amit írtam, nem baj.

    Pc-n ott az egér+bill (alapból ugye) váóááá. Nem kell semmilyen átalakító, csak simán bedugod, használod, megy, profi vagy (juhúú).

    Pc-n még a játékok is olcsóbbak (ugyebár), de nem, nekik az nem jó. Ők konzolon akarnak egérrel játszani, mert CSAK. Vagy mert lusták megtanulni kontrollerrel játszani (bahh).

    Értem én persze, mindenki játsszon amivel akar.

    De amikor sokan felhozzák az érveket a pc mellett, hogy ugye egy ps4 árából egy olyan gép simán DE NAGYON SIMÁN, összerakható ami alázza a ps4-et mert ott minden gém 1080p meg 60fps (és yoloswag) meg ugye egér+bill, akkor nem tudom egyesek minek szenvednek a fos ps4-el ami csak 900p-t meg 30fps-t tud, és azt is csak gagyi kontrollerrel. Ráadásul (na most figyelj!) 18K egy játék, míg pc-n sokkal olcsóbb (10K vagy alatta, plusz ott a warez)...

    Akkor miért kell a fos gyenge ps4? Amihez ráadásul venni kell a rohadt drága játékokat 18K-ért, meg egy átalakítót az egérhez ami megint egy csomó pénz!

    Ellentmondások mindenütt, meg nevetséges érvelések, azok vannak, más nincs.

    Szerk; a drága psn-t már meg sem említem ami kötelező a multihoz (ugye ez sincs pc-n).

    [ Szerkesztve ]

    A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

Új hozzászólás Aktív témák