Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hargitaibea

    csendes újonc

    üdv! érdeklödnék hogy egy játékot hogy lehet ki platinázni?vannak olyan játékok amin mész a sztori alapján és akkor kész.meg ugye van amikor vége a játéknak akkor utána lehet nyomni tovább amiket nem csinált meg az ember vagy a térkép alapján megcsinálja a mellék küldetéseket is de van olyan ahol csak mész a sztoriba végig viszed és nincs tovább közbe 30-40%-át csináltad meg a játéknak.hogy van ez??PL:the last of us,terminátor resistance,rezident evil 2-3 ezeket nyomtam ki mostanába de ezeknél nincs tovább.terminátor 94% 3 trofea hiányzik de max a load game menüböl lehetne mert tudom melyik 3 és hol de a többinél ahol hiányzik 10-20 trofea?és miért nem lett több százalékom vagy trofeám amikor a story részben mindent megcsináltam?,kicsit nekem nem tiszta ez.a days game gameval vagyok a vége fele de ott pl ha vége van fojtatodik tovább és még orákig ellehet játszani mert magától nyomja be .vagy a tom raider az is olyan.vége van lehet tovább játszani.god of war szintén akkor egyes játékokat miért nem??köszi a tanácsokat szép estét!

Új hozzászólás Aktív témák