Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 1stVikman

    senior tag

    válasz focvis #146675 üzenetére

    Szia!
    15.7.0-ás VCDS-el néztem.
    Tervezek rendelni majd egy újabbat is, de spekulálok egy Vag Can Pro-n is. Utóbbit csak azért, hogy aktiválhassam a Video in motiont. :D Csak még elég nagy kétségeim vannak, hogy egyáltalán megoldható-e vele, és hogy egyáltalán mire használható még a VCP.

    Jelenleg az Infotainment magyaríthatóságát guglizgatom, de nem jártam sikerrel.
    Kollégámnak újabb G7-je van, de csak Discover Media egységgel, és full magyar benne minden. Az egész rendszer, beleértve az MFD-t is.
    Voltam egy közeli VW szalonban is, de állítólag nem lehetséges, mert így találta ki a gyár...
    Nem akarom elhinni, hogy FW frissítéssel nem lehet megoldani ezt a nyelv dolgot. :(
    Nekem jelenleg 0362-es FW van, de letölthető verzióban csak 0388-at találtam, ami újabb.
    Erre panaszkodnak valami hang körüli problémára, illetve fagyásokra, így nem mertem inkább feltenni,
    Viszont van 0407-es, sőt elvileg egy ennél is újabb, de persze nem találtam még letöltési linket.

    Szóval ha valaki tud bármilyen lehetőséget egy Discover Pro mib1 magyarítására, az nem tartsa magában! :DDD

Új hozzászólás Aktív témák