Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cool13

    őstag

    válasz Mágus2 #139664 üzenetére

    Neked válaszolok, de a többieknek is címezem. Mint írtam még soha nem volt diesel autóm. Kettős tömegűvel meg pláne nem volt még tapasztalatom. Ez nem félés kérdése. Csak ha már veszek valamit, és nincs a közelemben Mágus szintű emberke, akkor valahogy kénytelen vagyok megoldani. Környezetemben csak pékek vannak. Aki meg jobb, az tele van melóval és kiröhög ha el akarom hívni. Rajtam kívül kb 90% a vevőknek, kénytelen megoldani saját maga.
    Nekem van viszont itt ez a fórum, és az (autószerelő) szakmám. Amiben csak pár évig dolgoztam, majd más irányt vett az utam. Erre és a kedves válaszaitokra hagyatkozva próbálom kiszűrni a sok xar közül a kevésbé xart. Nem szeretném hogy haza sem érek, máris szétesik. Én csak ennyit szeretnék.
    Nem ismertek. Nem tudjátok mennyit költöttem a Toledóra is. Sokszor nem is kellett volna. Csak hallottam valami nyiszogást és csere. Volt olyan szerelő, aki megjegyezte, mennyire faxa a gép. Szóval a karbantartással és a pénzel eddig nem volt gond.
    Persze mondhatjátok, hogy a diesel az más. Sokkal többe kerül a karbantartása. Akkor ezt még most tegyétek meg. :D

Új hozzászólás Aktív témák