Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mágus2

    Közösségépítő

    válasz #89874944 #113191 üzenetére

    Attól függ, ha fűtés nélkül sem éri el a 84-86 fokot hosszabb úton, akkor kuka.

    Más:
    Tegnap vittem haza a sógort, hát az enyém sem volt meggyőző. :Y Esett az ónos eső és -6,5 fok volt. Csak 40-60-al lehetett haladni. A fűtés fel volt tekerve, meg az ablakra is nyomtam, mert fagyott le, mandnem maxon járattam a fűtés ventillátort, na innentől elindult a vízhőfokmérő visszafelé.. Amint megálltam letakarítani a lámpáról a jeget, mert egy idő után nem láttunk menni, akkor visszahűlt a vizem 60 fokra. 100km után a benzinkúton megállva meg tudtam fogni a motorblokkot. Amint lekapcsoltam a fűtést, rögtön emelkedni kezdett a vízhőmérséklet. Az olajat is csak 69 fokig bírtam melegíteni 100km alatt. :Y A fűtés több hőt vett ki a rendszerből, mint amit a motor termelt. Hozzá kell tenni, hogy csak simogatva volt a gázpedál, mert csúszkált össze-vissza. Visszafelé lesózták és elkezdett havazni, a havat jobban szeretem, mint a jeget, ahol lehetett 70-el jöttem, a víz beállt 90-re, az olaj 89-re. 200km lassú haladás után a vizes gyorsforgalmin megküldtem 90-el, olyan érzés volt, mintha 150-el mennénk, annyira elszoktunk a sebességtől. :DDD

Új hozzászólás Aktív témák