Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gorgo

    őstag

    válasz cdl #77280 üzenetére

    Köszi!
    Áh, most nem lettem boldogabb: "De a botrányos szerviz miatt most lehet, hogy más márka lesz az utódja."
    Kénytelen kelletlen tudomásul veszi az ember, hogy az árak magasak, de ez a botrányos szerviz, egy olyan autóhoz, amit pl. jellemzően a gari lejártával eladnak, hát szívás.

    Asszony 2 hónapja vett Kia Rio-t. Elég vegyes számomra a kép. Jó árban vette. 3.2MFt, 20.000km van benne még 2 év gari.
    Szép, jó, nagyon kulturáltan jár, bébikönnyű vezetni (automata). Eddig ami tetszik.
    Ami nem: ergonómia szar. Ülésgeometria halál. Fejtámla halál, fix, szöge nem változtatható.
    Kormány egy elbaszott dizájn szar, kedvenc fogáspontjaim helyén rideg kopogós műanyagküllő van :W . Könyöknek NINCS hely! :W Kiafaszom tervez ilyet???
    Kilátás: lőréseken lesegetek kifelé még előre is. Visszapillantó tükör a jobb előre való kilátás 30-40%-át kitakarja. :Y Első vagyok a lámpánál, t o r n á z n i k e l l, hogy lássam a lámpát.
    Értem én hogy dizájn bazmeg, de ennyire elkúrni a használhatóságot.
    Ez persze csak nekem, az asszony a 160 centijével a töklétes autót vezeti...

    Kisautó. Fogyasztása 8.0 liter. Aha, köszi, ez is milyen már? Amúgy ha nem lenne ergonómiailag egy határ szar, meg ha leszarnám hogy ennyit eszik, tényleg jó.
    Ja, és a mazda3 mérete hasonló, alig nagyobb. Azaz a kilátás garantáltan egy szar, a többit ki kell próbálni, lehet hogy azok rendben vannak.

    "Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

Új hozzászólás Aktív témák