Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rbalint88

    addikt

    válasz Balinov #55307 üzenetére

    vay kipróbálhatod a harapott almát :) nekem 4 éve az van, nagyon nem bánom, hogy váltottam droidról. elismerem, hogy abban több lehetőség van személyre szabásban, hekkelésben satöbbiben, de eddig engem a szifon sose szopatott be olyannal, hogy hívást nem lehet felvenni, a kijelző letilt, random újraindul a teló, random lefagy a teló. egyszer szívatott meg, amikor hülye mód a 4S-t még szélvédőhöz kiraktuk navigálni és tölteni 35 fokban és túlmelegedett. na az nem volt vicces, amikor a német sztrádán 160-nál a négysávos lehajtó előtt 1km-re kikapcsolt, mert le kell hűlnie. aztán beraktuk a szellőzőrostélyhoz klímázni és onnantól nem volt baja. a többivel meg nem volt még gondom. de volt WP7 és 8 is, BB10 is, úgyhogy én megjártam mindegyik rendszert, mindegyikben van jó és rossz. az android legnagyobb baja az iszonyatos fragmentáltság, ha nem 680féle soc-ra és 15féle felbontású kijelzőre kellene kompatibilissé tenni minden szart, plusz még a saját UI-k, ez sajnos SOHA nem lesz annyira stabil, megbízható és smooth, mint egy szűkebb kínálaton futó OS. mondjuk amit a MS csinál mostanában, az is a nettó öntökön szúrás, BB meg sajnos a hw-n vérzik el, pedig a BB10 zseniálisan kezelhető rendszer (de most, hogy átálltak droidra, hááát... nem áll jól neki)

Új hozzászólás Aktív témák