Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • philoxenia

    MODERÁTOR

    Most nem a sörre pályázom, de szerintem már túllihegitek, 40-es körüli a legtöbb tv csatornához elég, a gyerekek nem 10gigás HD mesefilmeket fognak nézni rajta, mire meg rászokna Ő is, elavul. Nagyon drágát 150 fölött annak érdemes venni, aki sokat néz rajta nagy felbontású filmeket, olcsót azért nem érdemes, mert azokból sok mindent üzleti alapon spórolnak ki, olyan ez, mint az okostelefon, az S4 meg a Lumia 920 annak a jó, akinek mindegy az ára, ha pénz nem számít, akkor mehet a 4K-s tévé, de ha igen, minél drágább annál inkább sok pénzt dobsz ki olyasmiért, ami pár év múlva feleannyiért lesz... A HD Ready tévéket már dobálják utánad szinte fillérekért a beragadt készletekből és ez így lesz a mostani csúcstévékkel is... Nem vesz az ember már tíz-tizenöt évre ilyesmit, mert az újabb mindig sokkal többet tud pár éven belül.... Jön a 4K, Racecam meg az amoledeket várja már egy ideje..... :D
    Mennyi volt egy ilyen öt éve? [link] most pedig:[link]
    Ilyet találtam hirtelen és ennyi volt:[link]

    Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

Új hozzászólás Aktív témák