Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • magi20

    senior tag

    válasz aneda #454 üzenetére

    Pont ma beszélgettünk rólad enszuke-val..-)))nice-gondoltam beírsz te is mondtam is neki.

    azért azt írjuk le röviden,hogy ezt miért is írod ide..jó?ha egyet értesz.

    1: anno akartam venni tőled tápot-pont elfogyott nem jött össze tehát üzletünk sem volt.
    2: még annóbb: egy 5.1-es fülest,,kb ekkor regeltem---vhogy sohasem válaszoltál a privire,nyílván mert újonc voltam,de vhogy nem sikerült tőled megvennem-sohasem...

    nehogy azt monnd hogy alkudoztam,mert kb 3 napja regeltem,örültem hogy olyan olcsón találtam fülest.

    3::: komplett gép kellett volna nekem,hívtalak úgy volt hogy megyek,de sajnos visszamondták,,utána rögtön hívtalak is hogy nem kell mégsem mert visszamondták--így volt? vagy sem?

    4: kb 1 hete hívtalak hogy lehet kéne az a moncsi a 17-es Compaq V70 ...illetve egy dvd író ami lassú..közölted hogy 6500 egyben,mondtam legyen 6000 mondtad ok..Érdeklődtem mindenki így teszi szerintem.
    viszont mondtad autóval nem tudod kihozni mert el vagy havazva.ennyi

    5:Aznap találtam egy lg 900B-t nevil 2-től ugyanazért az árért...

    kérdés: ezért nem vagyok korrekt,vagy csak szarul esett hogy nem vittem el,amit elég régóta árulsz.
    Nem sry tényleg hagyjuk nem értem az embereket.

    ha jobbat tudok venni ugyanazon az áron,akkor nincsen üzletben barátság,főleg amikor nem is beszélhetünk erről,hisz még 1 üzletünk sem volt,ami nem csak az én hibám.

    Köszi a kritikákat,ahogy említettem a ram eladása nem sűrgős,hisz ezért robbant ki a vita,úgyhogy köszi Hoax illetve aneda...

    Emberek vki olyan is írjon be kérem,akitől vettem,vagy eladtam neki-és összefosta magát a cucctól,vagy ahogy fizettem neki,nem tetszett neki az 1000-es avagy 10000-es.illetve nem voltam ott időben vagy nem hívtam,,,

    Kivétel az az egyetlen eset ami csepy-nél volt.de utána azért benyomtam neki a tempóba a hirdetést 4 hétre,,iagz nem vitték el a gépét sry...szar ember vagyok.
    Inkább átmegyek és kiderítjük mi a baja polip tápjának.én a szar fos nem korrekt.
    köszi

    Deadly Dose--------»DD«`Obi1one´ź---------Fear Combat

Új hozzászólás Aktív témák