Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Amonthor

    tag

    válasz Plazmacucci #3430 üzenetére

    Én még a kereskedéshez is balfasz vagyok. :DD

    Már megint kések a könyvekkel.

  • Har_melin

    Topikgazda

    válasz Plazmacucci #3430 üzenetére

    Nem állítom, hogy az én esetem az üdvözítő példa, egyszerűen csak nekem így működik és szórakoztató is. Mindig van olyan karim, amelyikkel szórakoztató játszani, mert éppen találtam valami, a korábbinál sokkal jobb cuccot neki, egy csomó különböző stílust ki tuok próbálni, nem ugyan azt a kombót nyomom vég nélkül, mapról mapra.

    Az összeharácsolásról: most a masterek megjelenésével marha gazdagnak érzem magam, mert van vagy 300 fuse-om - még nem döntöttem el, hogy becserélem exa-kra és veszek valamit, vagy megpróbálok egy nagyon klassz trires páncélból 6L-t csinálni... Közben viszont pár hete leugattak itt a fórumon, hogy mi az, hogy két héttel egy liga indulása után még nincs 6-8 exa-m, ez nem kéne gond legyen...

    A masterek egyébként főleg normálon tényleg nagyon megkönnyítik a vásárlást. (hozzáteszem: eddig a legdrágább cuccom egy 5L rare páncél volt 1 exa-ért, tehát azért nem kellenek milliók). Elreon és Vorici a kulcs, az előbbi naponta hoz 20 jewel-t, a másik naponta 20 fuse-t. Az első minimális játékkal is tartható, csak a kék cuccokat is be kell azonosítani. Az utóbbi már cinkesebb (bár a +160 alt-ot sem olyan nehéz egy nap alatt összeszedni), de legrosszabb esetben is hat nap alatt összejön egy exa-nyi fuse. És ebben semmi extra farmolás, mapozás nincs, pont az a szép, hogy akár egy lvl20-30 körüli kari is ugyan úgy tudja szállítani az Alt-hoz való alapanyagot.

    Védd a fákat - egyél hódot!

Új hozzászólás Aktív témák