Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Krystal_s

    addikt

    válasz Livius #53461 üzenetére

    Szerintem mielőtt hülyének nézel, miközben neked vannak értelmezési problémáid olvass vissza még egyszer! :N

    Egy szó sem volt 3 eszközről. Azzal kezdtem és a képeken is látszik, hogy a saját eszköz AP módban van, ahol alap, hogy tiltva van a DHCP. Nem is tudom honnan vetted, hogy 3 eszköz van meg több DHCP. :D Aztakurva és még te nézel hülyének.
    Van egy szolgáltatós Modem és egy saját Router.
    A saját Router korábban hibátlanul működött ilyen bekötéssel egy másik szolgáltatós eszközzel.

    "frissíteni kéne, hogy ha van pár új funkció mint pl valami AP mód azt tud majd beállítani rajtuk."
    Sok eszközön nincs külön AP mód beállítás attól még működik megfelelő beállítással, DHCP tiltással.

    "Olyan hogy egy router mindig resetelődik beállításiban, egy ki/be kapcsolás után nem nagyon van. Ha van az vagy user error vagy hibás a router."

    De képzeld van olyan jó minőségű szolgáltatós eszköz, ami pár hetente restartól (újraindul) hátha nem érted ezt sem, vagy a szolgálató indítja újra. Több eszköz volt már tőlük, mind ilyen.
    Nem resetelődik, ilyet sem írtam! Hanem a szolgálató használ saját szoftvert és azt úgy állította be, hogy minden újraindítás után az ő beállításukra áll vissza. ..jah és még nekem nincs fingom hozzá, ahogy te írtad. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák